Niin voi kyllä esittää minua koskevat pohdintansa suoraan minulle.
Jos on jotain joka asia pientä sielua haavoittaa.
9
266
Vastaukset
- Anonyymi
Hupsista hui hai!
Ehkä et taida ymmärtää, miten olet pilannut tämän pallomahaisen homokaverisi elämän?
Sinä käytännössä julkaisit sen, oikein vaatimalla vaadit, kuka tämä kusipää oikeasti on..- Anonyymi
Kiitos kommentistasi, tuo pohdintapäätelmä on julkaistu jo aiemmin.
- Anonyymi
Jaa jos joku tuntematon vaatimalla vaatii, että hyppää kaivoon toki voit hypätä, sinne mutta kyllä se vastuu kuitenkin on sinulla, ja yksin sinulla, puskajussukka.
- Anonyymi
Nyt sitä muka ei puskista huudellaan, pitkästä aikaa tosin smurffina.
- Anonyymi
Smurffiksi kirjautumalla on selvitettävissä kuka on smurffina, joten ei puskissa.
Smurffiksi ei kykene puskahuutelijat kuten 2010 ja Laiffi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Smurffiksi kirjautumalla on selvitettävissä kuka on smurffina, joten ei puskissa.
Smurffiksi ei kykene puskahuutelijat kuten 2010 ja Laiffi.Missä kohtaan sitä rekisteröityä nimimerkkiä käy ilmi kuka siellä on takana ja missä?
Koska rekisteröityyn nimimerkkiin tarvitaan suomalainen puhelinnumero, niin Posson taka-ajatus on saada ylläpidolta viranomaisten avulla selville se puhelinnumero, jotta hän pääsisi etsimään henkilöstä kaikki tiedot ja aloittamaan häiriköintikampanjansa, koska täystampiona hän ei näe omaa osuuttaan asiassa laisinkaan vaan kuvittelee ettei hän itse ole aloittanut tätä leikkiä, jossa jää aina hopealle ja se syö miestä rotan lailla. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Missä kohtaan sitä rekisteröityä nimimerkkiä käy ilmi kuka siellä on takana ja missä?
Koska rekisteröityyn nimimerkkiin tarvitaan suomalainen puhelinnumero, niin Posson taka-ajatus on saada ylläpidolta viranomaisten avulla selville se puhelinnumero, jotta hän pääsisi etsimään henkilöstä kaikki tiedot ja aloittamaan häiriköintikampanjansa, koska täystampiona hän ei näe omaa osuuttaan asiassa laisinkaan vaan kuvittelee ettei hän itse ole aloittanut tätä leikkiä, jossa jää aina hopealle ja se syö miestä rotan lailla.Voin vakuuttaa että minun motiivi on hommata herjoista ja valheista lainmukaiset tuomiot, ja saada asiakirjat julkisiksi, tämä on olennaista en ole kiinnostunut ketään kiusaamaan, voin vakuuttaa että ylläpito ei aina mitään ilman että poliisi niitä pyytää, ja oikeuslaitos antaa luvan tietojen keräämiseen luovuttamiseen, niin 2010 kuin laiffilan osoitteet sijaitsee thaimaassa, truen nettiavaruusessa, ja leasing tietoja on pyydetty kaksikertaa thaimaan poliisilta virka-apuna mutta tulokset sieltä näyttää olevan laihat, mutta jos ei toimi kaivetaan tiedot muuta kautta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voin vakuuttaa että minun motiivi on hommata herjoista ja valheista lainmukaiset tuomiot, ja saada asiakirjat julkisiksi, tämä on olennaista en ole kiinnostunut ketään kiusaamaan, voin vakuuttaa että ylläpito ei aina mitään ilman että poliisi niitä pyytää, ja oikeuslaitos antaa luvan tietojen keräämiseen luovuttamiseen, niin 2010 kuin laiffilan osoitteet sijaitsee thaimaassa, truen nettiavaruusessa, ja leasing tietoja on pyydetty kaksikertaa thaimaan poliisilta virka-apuna mutta tulokset sieltä näyttää olevan laihat, mutta jos ei toimi kaivetaan tiedot muuta kautta.
Minulla ei todellakaan oli osaa eikä arpaa näihin riitoihin kun kenen tahansa kirjoitukset kuvitellaan minun tekemiksi tilanne on mikä on, ja olen siihen syytön.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli
Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.2501539IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk301465Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet1501219Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !
Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast4701027- 136998
Olimmeko molemmat
ujoja ja hankalia, vai minä vain? Mietin, oliko se silloin epävarmuutta vai kiinnostuksen puutetta.73933Johanna Tukiainen ei suostu muuttamaan pois vuokra-asunnosta!
Seiska kertoi tänään, että Johanna Tukiainen ei ole suostunut poistumaan Helsingin Munkkisaarenkadun vuokra-asunnostaan.70906Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko
Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää421853Mun on ikävä sua J ,
Mun on ikävä sua J, haluaisin tutustua paremmin (vaikka tämä aivan älytöntä onkin). Voitaisiinko nähdä ja jutella ihan47852Kesä ja nuorison mopoilu
Tänään neljä mopoa ajelivat yöllä ihan miten sattuu pitkin kyliä liikenteenjakajan väärältä puolelta hirveää ylinopeutta136808
