Sanon hänelle jo valmiiksi tänne:
Hyvää syksyä, tulevaa joulua, talvea,
uuttavuotta, pääsiäistä, vappua, kevättä, kesää, juhannusta, keskikesää yms yms. hyvää jatkoa, mukavaa tulevaa vuotta 2025 ja hauskaa loppuvuotta 2024! Koska jos jäisin varsinkin tänne vielä, niin varmasti täällä toivottaisin vielä tästäkin eteen päin näitä asioita täällä, ensi vuonnakin ja siitä eteenpäin. Tää on jo niin nähty. Eikä asiat muutu koskaan palstan ulkopuolellakaan, ei ole koskaan aikaisemminkaan muuttunut, päinvastoin tapahtuneet asiat ovat saaneet etääntymään vielä enemmän tästä turhasta, mikä on hyvä asia. Asiat eivät koskaan ole muuttuneet yrityksestä huolimatta eikä ne koskaan muutukaan. Tätä samaa kehää pyörisi varmasti vielä loppuelämäkin jos ei hyppää jo kyydistä. Sen olen oppinut.
Aivan turhaa on
11
524
Vastaukset 11
- Anonyymi
Onhan se pakko jos polttaa siltoja takanaan. Yritykset perheet ja rahat. Ei ehkä kehtaa kertoa sille totuutta jolle lupasi aivan tähtipölyjä.
Miten kävi oikeuden puolella. Tuliko kuumat oltavat?
Pelkurit ja rotat pakenee kun paikat palaa. Näin se menee. Mutt hyvä et selkis mikä mies sä olit. Rotta- Anonyymi
Naista voisi sanoa sitten myös emqkoksi vai mitä? Sivusta
- Anonyymi
kaikkea hyvää
- Anonyymi
Ans kattoo ny
- Anonyymi
Tekee ihan helvetin hyvää keskittyä elämään ruutujen
Ulkopuolella oikeasti kunnolla muihin juttuihin
Kun mihinkää mikä liityy suomi 24.
Siks mä lähden... Haluan van mennä.
Sinä mies jossakin ..
Teit osan mitä kuului...
Jatkon teen ja luon minä..
Poltin yhden silan takana taas!
Näkemiin ja kiitos.
Naiselta - Anonyymi
Oih olet viisas kisuli...
- Anonyymi
Nythän sulla lähti ihan laukalle!
- Anonyymi
Tää on mies kuten hyvin tiedät🥱
- Anonyymi
Tsiisus mitä jengiä. 🖕🏿
- Anonyymi
Jep
- Anonyymi
Kaikki fiksut nukkumaan.
Pöljät voi jäädä keskenään harhoissaan elämään.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 791158
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä29855Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19725- 46589
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13577Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja180552Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13520Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita123510On ollut syyllinen olo viime päivinä
Olen niin täpöllä ollut sinussa kiinni tunteiden tasolla. Unet ja kaikki. Nainen, toisaalta tuntuu pahalta, mutta kun si23450Maajussi-Tarjan Marko-rakas täräyttää suhteen alusta - Meinasi tulla hätä käteen Viinijuhlilla
Maajussi-Tarja ja Marko löysivät toisensa pari vuotta sitten romanssimielessä. Nyt Marko kertoo suhteen alusta: https:/3447