Ja ilman kortsua vielä

Ja ilman kortsua vielä.
Ettäs kehtaavat.
Haulikko pitää hankkia,
että voi vähän suojella
tytärtään.
41162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

haulikon omistajan tytär sekin on, johon olisit valmis tökkäämään vehkeesi.

Äänestä

annettiin oikein kunnon kyydit sille pikku lutkalle,muttei huolta kortsuista,laitettiin kakkoseen.

Äänestä

Jotenkin järkyttävää tyttäreltäsi!! Osasko anteeksi pyytää.. Taidat olla huolehtiva isukki! Hienoa, kun katsoo noita kakaroita nykyisin niin selkään sietäisivät. Ainakin jos kohdalle sattuu niin nuhteista ei kyllä selviä, oli mikä tilanne tahansa!! Mutta muistetaan aina että pojat on poikia ja kokeiluahan se vain oli mutta tee pojille selväksi kuinka voi käydä ja samoin tautia on nykyään niin monenmoista!!

Äänestä

Eipä taida tyttärelläs olla kaikki kohdallaan kun antaan noin tehdä ja viel kioskil!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kioskin hoitaja kirjoitti:

Ja ilman kortsua vielä.
Ettäs kehtaavat.
Haulikko pitää hankkia,
että voi vähän suojella
tytärtään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu