Ei mitään tullut, eli lyödään piste sitten yhdessä.
Meidän suuresta ja kaikkien ihailemasta rakkaustarinasta
Anonyymi-ap
16527
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
just näi
Sama täällä mutta yksipuolinen kiinnostus ja hän varattu niin siksi ei voi mitään tulla. Tietysti parempi jos on kummallakin tunteita, vaikkakaan ei tullutkaan ilmeisesti teille mitään yhdessäoloa tmv.
🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂🤣😂🤣🤣😂😂😂😂😂
Taidat olla hälinäkeiju todella yksinäinen ja katkera ihminen. Sivusta tiät kyllä
Aina vois valita myös sen, ettei väittäisi perättömiä siellä kioskissa. Lisäys
No moni on kieltämättä kysellyt, että ollaanko yhdessä. Haluaisin olla ja kaipaan seuraasi. Harmi että se aika vaan oli vähän väärä ja pikku virhe tehtiin heti alussa.
Pitää olla selvää että tästä voi ehkä kehkeytyä suhde ja aloittaa varovaisesti. Sivusta
Totta kyllä. Mutta se aika on väärä ja ei ole takuita kehkeytyykö suhde. Sitä ei tiedä kukaan.
Joskus pitää saada omat solmut avattua ennenkuin voi yrittää. Takuita ei ole koskaan mutta pitää tietää onko se yrityksen arvoinen lopputulemasta piittaamatta.
Voin laittaa pisteen, mutta pian tulee pilkku.
Rakkaustarinoita on monia, ja eniten niitä ihailee rakastuneet itse :) Täällä asiat ovat vaan kauniita tai rumia mielikuvia. Suunnitelmia, haaveita, kauniita mietteitä, muusaa taiteilijoille, ehkä jotain flirttiä. Tänne tullaan aina eri aikaan, ihmiset sekoittuu, paljon pahaa mieltä, en ymmärrä miksi tämmöistä tehdään.
Edes postikortti on tätä parempaa, sekin on oikeasti konkreettista. Tämä ei ole.
Kupista kahvia jää maku suuhun, muisto kasvoista, hymy huulille. Täältä jää vain aavemainen olotila, pelästyneitä ja sairaita ihmisiä, vailla totuutta vailla selitystä, vailla epäreiluja mietteitä odotanko vai jatkanko elämää, kirjoitanko vai poistunko, moraalia ja kamppailua itsensä kanssa. Pelkoa mielenterveydestä, pelkoa maineesta, pelkoa, rikollisista, pelkoa yksinäisyydestä, ihmetystä, katkeruutta, kateutta, epätodellisia mietteitä ja viimein herääminen.
En mä jaksa odottaa toisen ihmisen heräämistä. Tässä on tosi kyseessä
Miksi et puhu itte mitään siihen viittavaa jos kohdataan.
Pysyt etäällä... Silloin pysyn minäkin
Ei se rakkaus tyhjästä synny. Tekoja mies... mieluusti pian
Naiselta
Kenen?
G spot