V E N E T S I A L A I S E T elokuun päätteeksi lauantaina 31.8. Viihdekeskus Hojo Hojon ja Hojon Satamakahvilan alueella.
🥳🥳🥳 Tuu mukkaan!!!
❣️ Hojon Satamakahvila avoinna klo 8-20
❣️ Hojo Hojo avoinna klo 16-02
❣️ klo 16 alkaen alueella tarjolla on kivaa lapsille ja perheille.
❣️ klo 21 alkaen vaihdetaan täysin K-18 juhlintaan.
❣️ klo 21 KARAOKEKILPAILU (ilmoittautumiset klo 20-21)
❣️ I L O T U L I T U S klo 22
❣️ Jusu Ylönen esiintyy ja laulattaa porukkaa pubissa
❣️ Tiedossa myös hauskoja yllätyksiä loppuillasta
Hojon Satamakahvilasta pehmikset, kahvit, limut ja muut virvokkeet koko päivän ajan. 🍦☕
Venetsialaisten menussa alkuillasta klo 16-21 burger-annokset, pizzat, steak frites, fish&chips sekä tällä kertaa hodarit, jotka saat itse täyttää lisukkeilla.
🍔🍟🍕🌭
Ja kun illasta hiukoo niin Soppa Äijjän Yögrilli palvelee klo 21-eteenpäin ulkona. 😋
❗️ILOTULITUKSEN MAHDOLLISTAVAT TÄNÄ VUONNA❗️
Hojo Hojo Camping Oy | AD-Autohuolto Tuusniemi | Joupet.com | K-Market Tuusniemi | Maansiirto Luostarinen Ky | Soppa Äijjä / Jema Street Food Oy | S-Market Tuusniemi | Tuusniemen Kunta | Tuusniemen Osuuspankki | Mika Mylläri | Jaakko Miettinen
Viihdekeskus Hojo Hojo
Anonyymi-ap
0
165
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1954796
- 383341
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.312854Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1412758- 252398
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.682257Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää192078Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?311790Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s391735Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.801404