Perjantaina ja varsinkin juhlapyhinä Pikku Possolle tulee mahtipontinen olo ja hän matkustaa Qatarin illuusiokoneella mielikuvitusmatkalle Chiang Maihin, jossa kitaranmuotoinen vaimo jo uimahyppyjään virittelee ja pakoputket ne vaan paukkuu laatupyörissä, aiheuttaen outoja väristyksiä.
Monikansallinen prätkäpoika hymyilee ratapyörää kiillottaen ja ihan pientä sikaria tuprutellen. Isällään on iso ja paksu sikari suussaan ja joka kerta kun hän ottaa sikarin pois suustaan, savupilven keskeltä kuuluu sellaista naurua kuin miten rikkaat nauraa kun niitä naurattaa köyhät.
Jeff Bezos näyttää mallia!
https://youtu.be/sfCIVVm7CYU?t=17
Viinapäivä ja Chiang Mai
5
235
Vastaukset 5
- Anonyymi
Tänään, huomenna ja loppuelämäsi.
- Anonyymi
Jos Pikku Posso ja Iso Posso ovat eri henkilö, niin tämä Pikku Posso on ollut laitoshoidossa jo vuosia. Tästä voin lyödä vaikka tonnin vetoa!
- Anonyymi
Joo vedonlyöntiesityksiä on monenlaisia ja jopa toimintatonneja, internetissä anonyyminä kaikki on mahdollista.
- Anonyymi
Tämä sai minut nauramaan
"Rakkaiden välispiikkeri turpansa aukoja on ammattitaidoton työtön" , pitääpä todeta että melkoinen on seurakunta. Aimo oli kerran laittanut mun kuksaan hurmaus tippoja.. havahduin siihen kun minut on sidottu saha pukkiin kiinni ja aimon kaveri Kalle Kohtupora jyystää minua takaa kuin vanhaa sikaa karsinassa.. Aimo tarjosi siinä edessäni minulle kalpeata brat wurstiaan poskeeni.. olin tuohtunut tilanteesta ja Kallen kalleus kairasi minua kuin chileläinen kaivos pora, jolla ne kaivos miehet saatiin sieltä ulos.. vaikka ensin meinasin tulla hulluksi, hotkaisin aimon fagotin nielurisoihin saakka ja sitten meinasin tulla hulluksi.. nyt aimo on simonkylän sarja hurmaajan haaremissa..
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää
Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty471489Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon
Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä3451269Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas
Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto331066Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?
Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s3271017- 59933
Kai mua vähän
Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine136894Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen
Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel33821Treffi-ilmoituksia!
Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte195728- 61625
- 40583