Ainakin tuolla näkyvät siitä keskustelevan:
http://www.vauva-lehti.fi/keskustele/tm.asp?m=4290971&t=4290756&appid=&p=&mpage=1&key=&language=&tmode=&smode=&s=#4290971
http://www.vauva-lehti.fi/keskustele/tm.asp?m=4290971&t=4290756&appid=&p=&mpage=1&key=&language=&tmode=&smode=&s=#4290971
Vastaukset 12
Vanhimmat
mua ainakin kiinnostaa kovasti. Kiertelen miehen mukana mm. tapahtumissa, oltiin eurocarshowssa nyt viimeksi. oon ihan kympillä mukana harrastuksessa.
kun ei ole ihan omaa autoa mistä laitella.. mutta kuitenki tuning on hyvä harrastus.
Kyllä harrastaa. Eikä vain miesten mukana niin kuin edellinen mainitsi vaan kyllä minä ainakin ihan itse autoani laitan.
www.teamfg.net
..näkyi olevan, tuli mieleen että toivottavasti eivät tee kovin paljon jälkeläisiä jos ajatusmaailma ja käytöstavat ovat tuollaisia Periytyvät ja seuraava polvi entistäkin pahempi.. Mut sitä tuningia on ollut aina, muoto vaan on nyt muuttunut muodin mukana. *siirtyy jenkkiautosivustoille*
haluan lapsia, mitä hittoo se tuninkiin liittyy?
naisia...
Tuning miesten AnttiTuisku/BackStreetBoys tyyliin taitaa enemmän sopia pikkutytöt ja toiset pojat.
Vetäkää vaan toisianne siellä tummennettujen lasien takana, niin me tosimiehet keskitytään oikeisiin autoihin ja oikeisin naisiin.
Joo, ja räppikin on homoille ja homomielisille!
Komppaan täysin kasipallon lausahdusta, joka on totta ja asiaa joka sana: "Vetäkää vaan toisianne siellä tummennettujen lasien takana, niin ME TOSIMIEHET keskitytään oikeisiin autoihin ja oikeisiin naisiin. "
Sizzler tuning girls
Wanha juttu eikä kiinnosta ketään, eikä muuten varmasti lie salaisuus että koko lafka perustettiin vaan sen marikahoron epätoivoseen julkisuuden hakuun.
Sen irc-galleria kuviakin kattoessa siellä on 10 vuotiaita poikia läähättämässä missä se aikuinen ihminen yrittää näyttää epätoivoisesti joltain pissikseltä. Maine mennyttä
Kylläpäs taas alko naurattamaan :D Sizzlerit elää ja voi erittäin hyvin. Uusia jäseniä on näköjään porukkaan tullut ja nettisivujakin uusitaan ja projekteja näyttää tytöillä riittävän. Iso peukku suomen vanhimmalle naisten autokerholle :)
Jotkut sanoo jopa olevansa jotain 'Escortteja'.