kaivattun on tänään? Eikö koskaan tule mieleen, että jos se on jonkun ihmisen kanssa aloittamassa romanttista suhdetta samalla kun te kuvittelette hänet tänne?
Tiedättekö te kenen kanssa tai missä
15
367
Vastaukset
- Anonyymi
Toivottavasti ei suhde onnistu a miehellä.
- Anonyymi
En usko että ainakaan romanttista suhdetta aloittaa. Toivon että hän tuntee saman ikävän, mitä minäkin. Ja että sitten meidän kummankin ikävän tunteet tuo meidät yhteen. Ollaan lopultakin opittu kaikista kamalista hetkistä ja kokemuksista, ettei ole mitään tärkeämpää kuin pitää toisesta kiinni täällä elämän loputtomissa tyrskyissä ja pyörteissä. Sitä minä toivon.
- Anonyymi
Ei kannata olla erossa liian kauan. Vuosi on pitkä aika.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kannata olla erossa liian kauan. Vuosi on pitkä aika.
Tuo pitkä aika mietityttää kyllä, mutta voi kääntyä eduksemme.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuo pitkä aika mietityttää kyllä, mutta voi kääntyä eduksemme.
Toisen pitää ottaa se ensiaskel. Toivottavasti toiveesi toteutuu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kannata olla erossa liian kauan. Vuosi on pitkä aika.
Mistä vuodesta puhut
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kannata olla erossa liian kauan. Vuosi on pitkä aika.
Mistä erosta puhut?
- Anonyymi
Minulla samanlaiset toiveet, mutta hän on meistä todennäköisemmin se romanttisen suhteen aloittaja. Enkä tietenkään voi sille mitään jos hän rakastuu johonkin toiseen. Pidän hänestä kuitenkin valtavasti ja haluan, että hän on elämässään tyytyväinen ja rakastettu, joten jos noin käy, olen iloinen siitä että hän on onnellinen vaikka se särkeekin oman sydämeni.
Sivusta
- Anonyymi
Rottanainen ottaa seläntakana kaiken minkä kieroilemalla saa.
- Anonyymi
Joo. Olen hyväksynyt että olen liian erilainen. En jaksa uskoa että se nainen ajattelisi minua romanttisesti ja kauniisti ja muussa tapauksessa hänen ei tarvitse ajatella minua ollenkaan. Mieheltä
- Anonyymi
Hyvä, ettei ole. Et ymmärrä palstaa
- Anonyymi
On juotu viinaa ja parannettu maailmaa mutta minä tyttö se ainak vaan mietin meitä ;)) anteeksi rakas🤤
- Anonyymi
Ainoasyaan asiain harrastelijat ja tuntijat tietää kun hevoset vaihtuu. Rhythm is different lately.
- Anonyymi
Toivotaan, että se joku ansaitsee hänet, jos niin on ja tekee hänet onnelliseksi.
😊 - Anonyymi
Tietysti tulee mieleen väkisinkin koska en tiedä hänen tilannettaan enkä myöskään sen takia osittain uskalla tehdä mitään. Enkä oikeastaan kuvittele häntä tänne. Se olis ihme.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746294MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415358Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.594243NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734102Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja653860Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.691147- 48923
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?29797Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62791- 233777