siis seisooko teillä miehillä aina ja kaikkien kanssa ? eli jos vaan on himot niin aivan sama panee ketä panee ?
seisooko teillä aina
kaikkien kanssa ?
21124
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Nainen vai mies?
Kyllä ja ei.
Himot herää luonnostaan jos nainen tulee näyttelemään itteensä. Miehethän suosii pornoakin. Paljon kovempi juttu on jos se tapahtuu ihan oikeasti livenä vaikkapa ravintolassa, jossa nainen vähän vilauttaa saati, että koittaa miehen jalkoväliä.
Mutta älä ota sitä niin vakavasti. Mies erottaa seksin ja rakkauden toisistaan. Parisuhteessa niistä tulee yhtä, mutta silti mies voi ottaa seksin ihan seksinä, jolloin se on yhtä tunteetonta kuin käteen vetäminen.
Rakkaus ja tunteet on miehellekin tärkeitä. Itse olen aikoja sitten kyllästynyt "pelkkään" seksiin. Vaadin enemmän, mieluiten kaiken ja annan takaisin kaiken minkä pystyn.
Vastaus kysymykseesi on siis:
Seisoopa hyvinkin, lähes kaikkien naisten kanssa sopivassa tilanteessa. Mutta jälkimmäinen väittämä ei pidä paikkaansa. Ei todellakaan ole aivan sama ketä panee. Puhumattakaan siitä pikkuseikasta että minäkin olen sentään varattu enkä koskisi tikullakaan keneenkään toiseen naiseen. En ole tippaakaan kiinnostunutkaan toisista naisista, mutta mun täytyy tunnustaa, että vaikka en juuri enää katselekaan muita naisia niin jos vaikkapa nätti nainen tanssisi napatanssia tussu paljaana mun edessä niin vaikeaa on pidätellä erektiota. Se tulee niin itsestään ja refleksinomaisesti. Se ei tarkoita, että olisin valmis paneen sitä naista.
Jospa miehet ei sittenkään ole niin yksioikoisia kuin luulet ;-)