ettei minusta kuulu täällä tai irl mitään, niin tiedät, että siirryn nyt syrjään. Kukaan ei jaksa loputtomiin toivoa ym.
Anne, jos ihmettelet
12
317
Vastaukset
- Anonyymi
En minäkään enää jaksa, sinä voisit laittaa viestiä.
- Anonyymi
Tahtoisin suudella sinua t Anne
- Anonyymi
Tiedät, mihin se johtaisi? S:llä alkavaan. m>n
- Anonyymi
Sitten pitäisi tavata oikeasti. Ei täällä kukaan jaksa loputtomiin kahlata.
Jos kerran tunnetaan niin miksi et lähesty jos minut jossain näet?- Anonyymi
Toivon että otat yhteyttä jos luulet että olen hän jolle viestisi oli. Tulet vaan reilusti juttelemaan. Olen odottanut erään lähestymistä jo jonkin aikaa..
- anne
- Anonyymi
Ota ihmeessä yhteyttä häneen. Ethän tiedä tilannettaan. Saisitte seviteltyä välinne.
- Anonyymi
Ihanko totta Antti. Niinkö meinaat. Mehän ollaan pari. Miksi noin kirjoitat.?
- Anonyymi
Luulet vaan, mä oon varannut hänet jo vuonna X.
- Anonyymi
Oliko viesti puupäälle?
- Anonyymi
No voi että Antti. Miksi nyt syrjään siirryt. Jatketaan vaan kiusaamista täällä. Tämä on kivaa. Meillä on hyvä harrastus kun kiusataan täällä. Eikö vaan. Meistä tulee hyvä pariskunta ja meidän tulevat lapsetkin oppivat hyvän harrastuksen. Kosi nyt.
- Anonyymi
Mä luulin että Risto lopetti palstalla ajat sitten. 🤔
- Anonyymi
Muistan vieläkin ne kirjoitukset "riippukivilutkakirjoitukset" 🤮
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit214897Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3914449Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483789KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1152825Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku102457Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212272Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511952Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181938- 1231880
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241439