Työhyvinvointitapahtumat iloisilla ohjelmilla Kuvansissa, Varkauden kupeessa! Tarjoamme virkistys- ja tyhypäiviin rentoa ohjelmaa, naurua, ja maittavaa ruokaa.
Meillä on tarjota teille monenlaista rentoa tekemistä päiviin, esimerkiksi:
🧡 Paintball metsätaistelu: Paras ja hauskin pelikokemus ikinä. Värikuulapeli tarjoaa ikimuistoisen tiimielämyksen kaikenlaisille ryhmille. Freefinns Ranchin vanha metsä kutsuu elämysten taisteluun!
💚 Metsämaailma: Tarkkuutta, kisailua ja iloista yhdessä oloa! Mikä onkaan parempaa ajanvietettä kuin harjoitella hyvällä porukalla tarkkuusheittoa ja ampua jousipyssyllä? Metsämaailma tarjoaa elämyksiä jousiammunnan, puukon,- ja kirveen- sekä tikanheiton merkeissä.
🤍 Tiimihenkituokio: Metsän siimeksessä, maatilan pihapiirissä raikkaassa ulkoilmassa rentouttava tiimihenkituokio, joka auttaa teitä saavuttamaan paremman joukkuehengen ja parempia tuloksia työssänne!
🩷 Aarteenmetsästys: Mikä onkaan jännittävämpää kuin etsiä aarretta keijumetsästä! Aarteenmetsästys voi parhaimmillaan olla yhteenhitsaavaa tiimityötä.
Päivän kruunaa nuotiokahvit tai tuhdimpi nuotioeväs 👌! Samalla voitte tutustua tilamme eläimiin, kanoihin, kaneihin ja hevosiin. Myös sauna ruokailuineen järjestyy kauttamme Kirvesrannassa.
Kysy lisää ja pyydä tarjous:
📧 [email protected]
📞 010 517 7760
www.freefinns.fi
Freefinns Ranch
Anonyymi-ap
0
126
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten601965Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211910HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771622Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031621Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53957- 73875
- 27869