Ja kyllä me sitten naurhettiin!

Oli tuossan mennäpäivän yksi Skoda kun meni läpi kylän, Vihtokorven Einarin kanssa me katsoimma ja kyllä me stten naurhettiin.
8277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Skoda on naurettava. Minuakin naurattaa aina kun skoda jossain. Kansan naurattajat, skodailijat. Dippadappaskodakottura.

Äänestä

Žkoda on hjyva automobil!

T. Nissa Kuuker

Äänestä

Ja kassit on täynnä kun Qaskailla ajelee hih

Äänestä

Miksi kuun vaihteen jälkeen juttujen taso heikkenee ja tiettyjä merkkejä dissataan mitä typerimmin?

Äänestä

Sanoisinpa että että tässä on kyseessä käänteinen dissaus.

"Vihtokorven Einari" Onhan tämä niin selkeä vinkki tosijunttiudesta.

Äänestä

Noita tuhjännaurajia näköjään riittää aina vaan.

Äänestä
  • No aikamoinen tuhjä se skooda onkin.

    Äänestä

Kunnon tervaslastuja kun laittaa Corollaan niin ei mene tippaakaan bensaa että lähtee tulisesti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oli tuossan mennäpäivän yksi Skoda kun meni läpi kylän, Vihtokorven Einarin kanssa me katsoimma ja kyllä me stten naurhettiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu