Samsung SGH-X450

Osaako joku sanoa paljonkon tarttee maksaa jos vaihtaa Samsung SGH-X450--> Nokian 3220? Taikka kannattaako vaihto ollenkaan..

Nokia ollu ennen ja haluaisin vaihtaa takaisin Nokiaan.

Onko puhelimen mallissa paljon vikoja?
2323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se riippuu ihan kunkin kaupan tyylistä. Jotkin eivät anna joistain malleista mitään hyvitystä. Ovat menneet jo 'vanhaksi'.
Kannattaa mieluummin myydä tuo puhelimesi vaikka esim. huuto.netissä, ja sitten ostaa uusi 3220. Saat luultavammin PALJON enemmän hyvitystä rahasuhdanneesta.

Äänestä

nokiassa kamera samsungissa ei!Nokiassa värejä vain 4000 samsungissa 65000!!
Miettisin kyllä et vaihdanko. En vaihtais.
nokiat on iha p......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Friikki kirjoitti:

Osaako joku sanoa paljonkon tarttee maksaa jos vaihtaa Samsung SGH-X450--> Nokian 3220? Taikka kannattaako vaihto ollenkaan..

Nokia ollu ennen ja haluaisin vaihtaa takaisin Nokiaan.

Onko puhelimen mallissa paljon vikoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu