Saab 9-3 huolto-ohjelma?

Olisin kiinnostunut 2001vm. 2.0t Saabista jolla ajettu n.116tkm ja haluaisin tietää mitä huoltoja kyseiseen autoon on? Huoltoväli on ilmeisesti 20tkm. Mikä on jakopään vaihtoväli? Onko jotain muita isoja tai kalliita huoltoja?



Kiitoksia vastauksista!!!
23605
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikö 110 tkm kohdalla Saabissa ole suurempi huolto? Tarkista, että se on tehty. Jakopäässä on ketju, se ei tarvitse huoltoa.

Äänestä
  • Huoltokirjasta näkyy ohjelma

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaisu kirjoitti:

Olisin kiinnostunut 2001vm. 2.0t Saabista jolla ajettu n.116tkm ja haluaisin tietää mitä huoltoja kyseiseen autoon on? Huoltoväli on ilmeisesti 20tkm. Mikä on jakopään vaihtoväli? Onko jotain muita isoja tai kalliita huoltoja?



Kiitoksia vastauksista!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu