Poliisin tupla moraali onko poliisi puolueton?

Anonyymi-ap

Ihmiset kertovat kuinka poliisit on pahoinpitelyt heittä putkassa ym ja poliisi rikokset blogi luke mitä rikoksia poliisi on aiemmin tehnyt mm pahoinpitelyistä ym ja poliisi lakaisee jäljet maton alle ym.

Samalla poliisi tosi tv sarjassa näyttävät kuinka mukavia he ovat.

Poliisit on tosin käynnyt minun luona ja joka kerta vienyt putkan ilman syytä eli sanovat että minä olen esim uhkaillut mutta ei minä ketän ole uhkaillut ihan mukavia ihmisiä siellä kerrostalossa on aasunut.

Että ei ne aina ole yhtä mukavia kun tosi tv sarjassa ole ollut.

Kerran minun auto jäi bussipysäkille kun sittä meni kytkin ja poliisit tuli minun luo hakeman auton avain että saa siirtää auto ja samalla he veivät minut putkan.

Eli ei kai poliisi puolueeton ole jotkut ihmiset kertovat kuinka heittä on pahoinpitelyt putkassa ja tosi tv sarjassa he näyttävät kuinka mukavia he ovat.

3

161

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eiköhän putkaan joutuneet ole itse kohtalonsa valinneet

      • Anonyymi

        Ap kertoo että hänen oli väitetty uhkailleen vaikkei ollut. Eikö ole ainakin periaatteessa mahdollista että joku soittaa tuollaista asiaa vaikka se ei ole totta?


    • Anonyymi

      Poliisi on etonPuolue...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      72
      4138
    2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      72
      3850
    3. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      54
      2373
    4. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      52
      2197
    5. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      36
      1945
    6. Oliko kiihkeä

      ensimmäinen yö?
      Ikävä
      49
      1839
    7. 99
      1636
    8. Kummallista

      Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?
      Sinkut
      55
      1613
    9. Miltä meidän

      Riidat näyttäisi ja mistä niitä voisi tulla?
      Ikävä
      50
      1605
    10. Ikävä Jii.

      Toivotko vielä näkemistä?
      Ikävä
      57
      1473
    Aihe