Mielessä, kun niin kovasti näytät huolehtivan ettei mulle satu mitään. Kiitos kyl mä pärjään. Vai onko se tapasi osoittaa välittämistä? Mielestäni vähän hassua, en ole tottunut tämmöiseenkään.
N > M
Mitä sulla oli
12
428
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä Jumala sinusta huolen pitää. Aina pitänyt.
- Anonyymi
Ei ole kyse semmoisesta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole kyse semmoisesta
Kyllä Hänet sinusta näkee. Aina kanssasi missä ikinä oletkin.
- Anonyymi
Tykkään ja välitän sinusta. 🥰
- Anonyymi
Ihana kuulla ❤️🥰
- Anonyymi
minä olen nainen ja yrittänyt vaan katsoa että meidän jutut, tietyn porukan, ei aiheuttaisi enempää ongelmia muille. kiitos, poistutaan pian.
- Anonyymi
tai katsoa ettei jutut sekaantuisi. joillakin on omat juttunsa, minun piireissä / porukoissa jne. moni ei tykkää että kaikki "jakaa" itseään muille tai haluaa heistä jotain. sitä ei pidä ottaa itseensä, kuulun itsekin heihin. se on vaan itsensä suojelemista ja rajojen asettamista. minä voin silti jutella ja tavata ihmisiä muuten vaikka en halua muuta "yhteistyötä".
- Anonyymi
En epäile ettei pärjäisi. Mutta välitän niin paljon ja enemmän.
- Anonyymi
Välitän myös hänestä miehestä paljon, olen tuonut sen sanoillani ilmi vaikka tunteista ei olla puhuttu.
- Anonyymi
😂😂😂☀️♥️
- Anonyymi
Ei ole sinusta kyse.
- Anonyymi
No ei varmastikkaan
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1011011
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt57969Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv61820Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa142774- 65685
- 78541
Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto89528Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel99519- 39518
- 40516