Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kysyn tytöiltä striongeistä

Kun jos annatte pojalle niin otatteko stringit pois vai käännättekö vain stringin narun sivuun värkkinne päältä?
41325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kaikki vaatteet ehdottomasti pois, ei muuten voi nauttia täysillä.. ;)

Äänestä
  • Kyllä se on miehestä kiinni jos mies ottaa niin otta mut monet saanoo et se kiihottaa ku välillä pillu vilahtaa housuista.Peppuun ylensä saan et narut on sivussa.
    t:nanna41

    Äänestä

...en tiedä, johtuuko miehen iästä, mutta ei häntä kiinnosta se, mitä minulla on ylläni, oli sitten stringit tai normaalit alkkarit... pois hän ottaa ne minulta joka tapauksessa.

Äänestä
  • joskus sivuun joskus pois.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Wille kirjoitti:

Kun jos annatte pojalle niin otatteko stringit pois vai käännättekö vain stringin narun sivuun värkkinne päältä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu