Toyota on aina ollut

mielestäni paras auto enkä ole koskaan muihin huonoihin merkkeihin sekaantunut kun ei siitä mitään hyvää olisi seurannut.
4200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Toiset ne eivät opi elämänsä aikana mitään, vaan painavat Toyotalla koko ikänsä tietämättä paremmasta. Tyhmyyttä ja turhaa tuollainen elämä ja usko on.

Äänestä

Villa että kuinka

Äänestä

Huoneet

Äänestä

Mittari analysoi

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

mielestäni paras auto enkä ole koskaan muihin huonoihin merkkeihin sekaantunut kun ei siitä mitään hyvää olisi seurannut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu