Heräsin ja taas unessa sisarhentovalkoinen 2020 tuli uniin saaden mun miesystävän hurmattua.
Näin heidät yhdessä mielikuvissani vaikka kumpikaan heistä ei voi tuntea toisiaan. Tää neito valkoinen on jäänyt mieleen kauniina naisena , tuhman kauniina jopa ja näkeehän sen hänestä nainenkin.
Mulla on vahva intuitio ja myös näkemys ketkä sopii yhteen.
Tämä nyt on mustasukkaisuutta. Mun miesystävä on rautainen eikä kyllä aiheuta mustasukkaisuutta. Itse näitä nään. Mistä ja miksi nää pulpahtaa ?
Unia ja valveunia
Anonyymi-ap
0
263
Luetuimmat keskustelut
Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.134762Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197720Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars102686Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47677Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!28653- 61629
- 47590
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59535Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29531Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102520