Toyotaan luottavat eniten alle 50-vuotiaat

Anonyymi-ap

19

201

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      juu, kyllä Vain Lapset ajelee toyotalla , pitää lapsella olla leikkiauto .

      • Anonyymi

        Hieman jälkeenjääneet valitsevat muun merkkisen kökkötraktorin jännityksen vuoksi, tuleeko taas hinausta vai mikä iskee.


      • Anonyymi

        Ihme, että noinkin moni jaksaa uskoa vielä risiseen Volkswageniin.


    • Anonyymi

      Osaatko kuvitella minkälainen porukka lukee ja vastailee Valittujen Palojen kyselyihin ?

      • Anonyymi

        Kyllä se on se keskimääräistä sivistyneempi, älykkäämpi ja fiksumpi kansanosa joilla on varaa ollut tilata valitut palat omaan postilaatikkoon. Ei näille kaupungin vuokrakasarmin postiluukkuihin kenelläkään kelan elätille tule mitään valittuja paloja.


      • Anonyymi

        Imbesillien sakki vastaa Valittujen Palojen kyselyihin.


    • Anonyymi

      Kysynpä vaan, kuka ja millainen alle 50 vuotias lukee Valittuja Paloja ja vastailee sen kyselyihin?
      Hihii!

      • Anonyymi

        Vastaajia alle 1900 lukijaa, melko kattava vastaaja ryhmä, ilmeisesti koko lukijakunta?


    • Anonyymi

      Hauska lehti tuo Valitut Palat.
      Katsoin ihan uteliaisuuttani paljonko tuo lehti maksaa kotiin tilattuna ja kannettuna, niin ymmärsin ketkä ja millaiset ihmiset sitä tilaavat.
      Vuoden tilaus maksaa 39,90(normaali hinta 102,90) lisäksi saat lahjat joiden arvoksi ilmoitetaan 50,90 ja kirsikkana kakussa on osallistuminen auto arvontaan tai vaihtoehtoisesti 30.000 euroa.
      Tämä on hauskempi tarjous kuin VitaePro:n tilaus.

      • Anonyymi

        Nyt on paha tilanne kun on väärä lehti, väärän hintainen, väärän ikäiset asiakkaat, väärä kysely ja väärät vastaukset?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Nyt on paha tilanne kun on väärä lehti, väärän hintainen, väärän ikäiset asiakkaat, väärä kysely ja väärät vastaukset?

        No onhan tuo aviisi naurettava nykymaailmassa. Muutama tilaaja ja niitä houkutellaan tuollaisilla tarjouksilla joissa ei ole mitään tolkkua.
        Valittujen Palojen aika oli 60-70 luvulla kun ei ollut kuin tietosanakirjat ja ulkomailta ei saanut lukea outoja asioita muualta päin maailmaa.


    • Anonyymi

      Vain suomalaiset juovat Koskenkorvaakin eniten. Miksi muualla maailmassa ei ymmärretä suomalaisten makua?

      • Anonyymi

        Ja juovat kahvia joka ei kelpaa missään muualla, eli pula-ajan tyylistä Juhla Mokkaa ja vastaavia kuria.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ja juovat kahvia joka ei kelpaa missään muualla, eli pula-ajan tyylistä Juhla Mokkaa ja vastaavia kuria.

        Ja vastaavat Valittujen Palojen kyselyyn jonka levikki on satojatuhansia.... vahinko ettei kysytty suoraan saksalaistutkimukselta, olisi saatu oikea tulos?


      • Anonyymi

      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ja vastaavat Valittujen Palojen kyselyyn jonka levikki on satojatuhansia.... vahinko ettei kysytty suoraan saksalaistutkimukselta, olisi saatu oikea tulos?

        Suomessa lukijakunta vanhenee ja poistuu joukoistamme ja edes näennäisesti ilmainen vuositilaus ei enää kiinnosta kuin noiden lahtilahjojen kerääjiä. Eli tyypillisiä hieman yksinkertaisempia kansalaisia.


    • Anonyymi

      Valitut Palat on epäluotettavin lähde mille tahansa. Mikäli haluat saada kieroontuneen käsityksen maailmasta tilaa Valitut Palat. Sitä saat sitten vuositolkulla etkä pääse tilauksesta eroon vaikka kuinka yrittäisit.

      Omaan karvaita kokemuksia kyseisestä roskajulkaisusta.

      • Anonyymi

        Eli siis kaikki ne jotka kehuvat Toyotaa ovat epäluotettavia. Niinkö?


    • Anonyymi

      Toyotien ratissa istuu kaikkialla nuoria ihmisiä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      153
      2875
    2. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      281
      2566
    3. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      39
      1584
    4. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      38
      1510
    5. Voi mies olit taas niin komea

      Olet silmäkarkkia ❤️ Sua vois katsella vaikka koko päivän. ❤️
      Ikävä
      121
      1222
    6. Kadutko koskaan

      Sitä mun iskiyritystä?
      Ikävä
      108
      1163
    7. Ryöstö Punkaharjulla

      Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee
      Savonlinna
      15
      1085
    8. Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa

      Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar
      Kaste
      204
      1053
    9. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      37
      1009
    10. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      322
      957
    Aihe