Keuruun nainen

Anonyymi-ap

Miehelläsi kukkii herpes huulessa, mietippä sitä teidän seksitöntä suhdetta. Jumala merkitsee homot näkyvällä merkillä eli huuliherpeksellä.

4

1161

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vai niin, luehan lääkärikirjasta mistä herpes johtuu äläkä satuile täällä

    • Anonyymi

      No just. Merseedes Bentsiä odotellessa.

    • Anonyymi

      Keuruun naiset ne kauniit on vuosia sitten muuttanut muualle ja eikä ikää palaa takaisin Keuruulle! mitä ne siellä märehtisi kun onni löytää joko muualta Suomesta tai ulkomailta 🤗 moni kaunis nainen muutti ulkomaille asumaan komean miehensä perään tai moni meni Ruotsiin tai Helsinkiin iso osa kauniit naiset Keuruulta.tavikset jäi Keuruulle homehtuu ei kait siinä mitään pahaa ole vai onko ?!

    • Anonyymi00005

      Jos puhutaan Keuruun naisista. Eli ikäänkuin ne ovat yhtä ja samaa porukkaa kauneuden puolesta ym niin onko ne sukua toisilleen kaikki?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      110
      1064
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      794
    3. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      261
      580
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      15
      563
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      65
      531
    6. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      92
      499
    7. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      47
      491
    8. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      26
      482
    9. Mökötätkö, kun jäit ilman vastausta?

      Vai mitä ajattelet...
      Ikävä
      47
      427
    10. Haluatko vain sitä

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      30
      416
    Aihe