Kerran kolussa.
Moi,mun nimi on Jussi.Tarkemmin sanottuna 16 vee jätkä..Tää on lyhyt kertomus mun yhest ylä-aste vuodesta.
Meidänkin luokas,kuten kaikissa,on joku kuuma pakkaus..Tän pakkauksen nimi on Heidi..
Joka ikinen poika unelmoi siitä.Mukaan lukien mä. Kukaa ei vaa saa sille mahiksii..
Mut yks päivä..Mä sain sydänkohtauksen...Jouduin sairaalaan..Kun heräsin..koko luokka oli siel.Mukaanlukien Heidi tietysti.
Mä esitin edelleen nukkuvaa koska en jaksanu puhua..Sit se nolo juttu tapahtu.Heidi anto mulle pusun,poskelle vain mut kuitenki.
Mulla rupes seisoon.En luule et kukaa näki sitä,mut yks tyttö rupes hiljaa kikattamaan.
Mä sit vaan muka heräsin.Kaikki huokaisi vissiin helpotuksesta.
Mä pääsin jo sill viikol kotiin..
Olin saanu kirjeen,mä avasin sen huolella ja luin hiljaa itsekseni.
Kirjeessä luki:Toivottavasti pysyt terveenä.En ehdi nytpaljon kirjoittaa,anteeksi siitä.Mutta tulisitko minun kanssa treffeille? Terveisin Heidi.
Meinasin melkein saada toisen sydänkohtauksen..Kirjoitin nopeasti toiselle paperille Sopii..Lauantaina kello 18:00 teillä?
Heidi suostui..Vastasi siis koulussa.No menin hermostuneena sinne ja soitin ovikelloa.Heidi tuli avaamaan..
Porukat ei oo kotona joten voit olla vaikka yötä..No,mikäpäs siinä..
Heidi oli uskomattoman sexy..En osaa ees kuvailla.
Heidi esitteli taloa..Loppujen lopuksi päädyttiin Heidin huoneeseen.
Heidi sanoi että hänellä on kuuma..
Hän riisui toppinsa ja oli pelkissä rintsikoissa ja farkuissa..Tunsin kuinka punastuin ja Heidi sanoi ettei tarvitse nolostua.
Minä sanoin että olen vähän ujo.
Totta kai olen ujo..siinähän oli universumin upein nainen! ajattelin itsekseni.
Heidi käveli minua päin ja kysyi että eikö minulla ole kuuma?
No vähän sanoin,mutta oikeastaan mietin että se johtui Heidistä..
No Heidi otti paitani pois ja heitti sen nurkkaan..
Heidi kysyi tykkäänkö seksileikeistä? Vastasin että en ole harrastanut.Se nolostutti minua vielä enemmän ja tunsin kuinka punastuin.
Heidi kysyi että haluanko leikkiä? Vastasin suoraan että en ole varma...riippuu millaista leikkiä. Heidi sanoi että se on yllätys,hän laittoi minulle siteet silmille
kaatoi minut sängylleen ja käski maata siinä hetken.
Hetken kuluttua hän kuitenkin tuli,otti ranteestani kiinni ja yhtäkkiä tunsin metallin kylmyydestä ranteissani...Hän otti siteen pois ja huomasin,
olin kahlittu sänkyyn..Heidi olikin raivokkaampi kuin miltä näytti..Hän oli samalla hyvin hellä..
Hän aukaisi minun farkkujen napin ja veti housuni alas..Makasin siinä pelkissä boxereissa kun hänkin otti farkkunsa pois.
olimme molemmat pelkissä alusvaatteissa.
Olin vähän ahdistunut..En tiennyt miksi,mutta kuitenkin..
Heidi otti rintsikkansa pois.Minä varmaan kuolasin..Heidillä oli upeat rinnat.Hän otti myös pois alushousunsa.
Olin kuin puulla päähän lyöty.E-e-en ajate-ellut et-t-tä täs-stä tulisi tällaista..
Heidi vaan sanoi älä hermoile,sinun kuuluu vain rentoutua,minä hoidan loput.
Heidi riisui boxerini..suljin silmäni ja olin todella hermona.Tunsin ihanan tunteen.katsoin Heidiä kohti ja hän imi kyrpääni.
Ah...huokaisin..
Heidi tuli ylemmäs..
Nuolisitko pilluani?nyt se tapahtui.piti tehdä asia josta ei ollut yhtään kokemusta.
No..voin yrittää...
Hän tuli 69 asentoon ja minä nuolin.ja hän imi.
Nautin..
Jatkoa tulossa joskus lähiaikoina.
PALAUTETTA!!
Kerran koulussa.(jatkoa tulee joskus)
9
11083
Vastaukset
- Palautetta
Älä ihmeessä kirjoita enää ikinä yhtään mitään.
- Luppu
JA MIKSEN!?!
- Jenna
...lisää!!! Jatka ihmeessä mutta kuvaile pikkasen enmmän:D
- Luppu
No tää oli mun eka xP oon kirjottanu potter-ficin tuol scifi kohdassa...Kiitos sulle jos tykkäsit...
- Kiimatussu23
Tämä on ihan paska
- jeejee
Mitä vittuu!?!?
16vee ja sydäri
paskin ikinä - vieköön
jeejee kirjoitti:
Mitä vittuu!?!?
16vee ja sydäri
paskin ikinäniin voi käydä.Jos se on satamiljoonaakiloa xDOn kyll kirjoittaja ollu kännis.
- apua!
vieköön kirjoitti:
niin voi käydä.Jos se on satamiljoonaakiloa xDOn kyll kirjoittaja ollu kännis.
hirveetä! lakkaa kirjottamasta! KAMALAA! Siis jo pelkästään noi "...heidi oli tosi sexy...." pisteiden liika käyttö ja toi ks=x - juttu...voi luoja, anna mun kaikki kestää
apua! kirjoitti:
hirveetä! lakkaa kirjottamasta! KAMALAA! Siis jo pelkästään noi "...heidi oli tosi sexy...." pisteiden liika käyttö ja toi ks=x - juttu...voi luoja, anna mun kaikki kestää
Ihmiset, asiallista käytöstä pyydän. Musta tää oli ihan ok, mutta en pidä sun kirjoitus tyylistä. Voisit kirjoittaa vähä erilailla.En meinaa, että olisin hyvä kirjoittaa, mutta lue mun teksti:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=119&conference=2500000000000012&posting=22000000010919823
Tollalailla, niin on mukavampi lukea. =)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2141819Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1501550- 781418
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla91311- 571256
- 741125
- 1091049
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva551000- 62997
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53890