Seniori talon tyttö

Olen ihastunut seniori talon tyttöön jns.
8651
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ihanaa varttuneempaa ihastusta, onnea 💘

Äänestä
  • Ei ole mikään vanhus. Asuu siellä nuorempiakin.

    Äänestä

  • Voihan se olla hänen vanhempiensa asunto. Ne on ihan tavallisia asuntoja, yhden asukkaan pitää vaan olla vanhempi kuin määrätty ikäraja ja sitten vuokra tai myyntihinta on vähän halvempi kuin vapailla markkinoilla.

    Äänestä

Joensuu?

Äänestä

Tero ensi yön t. Lotta

Äänestä

Olet ihana Lotta

Äänestä

👯❤️

Äänestä

Minun ihastus tuli vastaan tänään ei katsonutkaan minua mikä lie tullu.👯

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olen ihastunut seniori talon tyttöön jns.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu