Jos sinä vttuilet täällä

ja tunnistan niin kysyn asiasta irl. Varo ettei tule sitten jännäpissi housuun!
3158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Täällä on kyllä liian usein kiukkuisia ja no kyllä vähän ilkimöisiäkin kirjoituksia. Ihmiset on kyllä välillä hauskoja ja ei niin hauskoja, mutta mistä sitä tietää kuka kirjoittaa ja mitä.

Äänestä
  • Niin, olet oikeassa. Ei täällä voi tietää.

    Äänestä

Tuu vaan kysyyn. Niin se selviää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ja tunnistan niin kysyn asiasta irl. Varo ettei tule sitten jännäpissi housuun!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu