Näen säännöllisin ajoin unta kannabiksesta. En ole koskaan kokeillut kannabista enkä unessakaan koskaan pääse vaiheeseen jossa sitä käyttäisin vaan pääsen lähelle sitä. Kerran olin herätessäni hyvin pettynyt kun olisin halunnut tietää miltä se maistuu. Oikeasti tuskin kokeilen.
Kummallisia juttuja sitä näkeekin.
Näen unta kannabiksesta
Anonyymi-ap
1
273
Vastaukset
- Anonyymi
Lääke johonkin tilanteeseen ei ole siitä pakeneminen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 751191
- 741184
- 481064
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041018- 51985
- 34747
- 49714
- 54646
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?39642Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118577