Toivon vain

Ettet enää välittäisi. Kun näet niin ohitatko. Ettei silmissäsi loistaisi enää mikään minut nähdessäni. Ei sitä pilkettä mikä on värisytti välillämme. Niitä kauniita hymyjä. Hetkiä milloin tulet ja näemme.
Sinä petit minut.
184922
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

mis näitte

Äänestä

Älä nyt mene näihin kulta. Odotan ja rakastan. Kaikki on hyvin. sivusta

Äänestä
  • Näin on

    Äänestä

  • Oliko toi minulle ? t. nyyti

    Äänestä

No ikäeroa on yli neljännesvuosisata.
Nyt kun tiedän sen, en kuvittele mahdottomia.
Toki voit olla "kullankaivaja"... en ole kiinnostunut.
Muutenkin työ tekee yhteisen ajan lähes mahdottomaksi.
- realisti

Äänestä
  • Tiedän tämän kullankaivajan, on "työssään"
    sitkeä . Kokenut nainen .💋💦👅

    Äänestä

  • Sitten täytyy viettää aikaa yhdessä sen verran kuin se on mahdollista.

    Äänestä

Tämä sisäistetty, olkoon niin.

Äänestä

Ohi, en ole koskaan pettänyt ketään.

Äänestä

Kukaan ei välitä sinusta, paitsi äitisi ja sekin säälistä.

Äänestä
  • Tää oli varmasti mulle.
    Kiitos että muistutit.
    Ei totuus unohdu.
    Siunausta rakkaat siskot ja veljet.
    Mammonat voi lähettää vaikka TV7:lle.

    Äänestä

Luulen unohtaneeni.
Petän itseäni uskotellessani, että ei kiinnosta enää.
Silmäni syttyvät, kun ajattelen sinua.

Äänestä
  • Ei auta mitkään liirumlaarumit, olet se kiusaaja gubbe........

    Äänestä

Pettää voi viidelläkymmenellä tavalla. Tänne kirjoittaminenkin on pettämistä jos vierellä on rakas . Pelkkä katsominen ja flirtti työpaikalla ei yleensä merkitse mitään. Se on monelle piristystä vain jos työ on ankeaa. Kannattaa myös keskittyä välillä siihen työhön.

Äänestä

Tuskin on mahdollista olla välittämättä toki on mulla henkilökohtaisesti nuitakin ihmisiä elämässä matkanvarrella vastaan tullu joista on mahdoton välittää vähääkään

Äänestä

Tää teksti...plääh...on niin riutuvaa kuin jostain venäläisestä klassikosta. Jos ystävyys tai tuttavuus ei sovi kuvioon on hieman masokistista jauhaa asiaa "kohtaamisista" jopa seksuaalisväritteisesti jne.

Äänestä

Ei loista silmissäni. Kuka lienet, mutta Suomi on täynnä häviäjiä. Naimakaupassa hävinneitä ja muitakin luusereita joille ei ole tullut minkäänlaista naimakauppaa.

Äänestä
  • Silloin kannattaa lähteä hakemaan hoikka ja kaunis Aasialaistyttö ❤️.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ettet enää välittäisi. Kun näet niin ohitatko. Ettei silmissäsi loistaisi enää mikään minut nähdessäni. Ei sitä pilkettä mikä on värisytti välillämme. Niitä kauniita hymyjä. Hetkiä milloin tulet ja näemme.
Sinä petit minut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu