... ens kuun alussa..
Koska olen työporukkamme aino nainen niin kaikki kuvittelee että minä keksin hyvän idean,mutta vielä ei oo tullut mitään mieleen.
Morsianta en oo nähnyt koskaan ja miehen kanssa samassa virmassa olen ollut noin puoli vuotta.. eli en hirmu hyvin tunne miestäkään..
onko ideoita??
työkaverini
4
953
Vastaukset
- Merkkituote
Osatakaa porukalla joku astiasto, ihan laadukas esim.Arabian. Isolla porukalla kun ostatte, saatte näyttävän ja arvokkaan lahjan. Astioita tarvitsee aina. Ja merkkituotteita osataan arvostaa, vaikkei tarvittaisikaan ;)
Lahjashekki olisi sitten toinen. Sillä ainakin saa mieluista ja tarpeellista tavaraa.- roswell
Ihan totta ei työporukan tarvitse mitään astiastoja ruveta ostamaan! Sellaiset kuuluvat sukulaisille ym.
- ellu
kuumailmapallolento? ystäväni saivat lahjaksi kuumailmapallolennon ja tykkäsivät kovasti. Lahja erottui muiden lahjojen (kippoja enimmäkseen) joukosta.
- elokuun morsian
esim. ravintolaan&teatteriin, matkalahjakortti tms, missä saavat viettää aikaa kahdestaan. Itse olisin iloinen sellaisesta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 204984
Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin
Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni861772Asunnottomuus lisääntyy
Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ2891636Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."
Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä741584Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja
Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S2561448Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍1351217Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.
Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r21191Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais121180Sulle on tullut
Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä1041129Minä pyydän,
jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi691121