Marjapensaita leikkaamaan.eihän se ehtinyt edes alkaa,kun yritti tarttua miehisyydestämi kiinni,niin piti sanoa,että leikataampa ne pensaat.Leikattuani pensaat kutsui tottakai kahvittelemaan ja taas kimpussa tuo appi.nyt piti jo sanoa,että ei tuommoinen peli vetele ja ilmoitan seuraavalla kerralla miesystävälleni jos yrittää mitään enää.siitä repesi huutamaan minulle olevani vätys ja että minulla ei olisi mitään asiaa enää heille.siihen sanoin,että mitäpä vaimosi ja miesystäväni on siitä mieltä,että annoit porttikiellon.siitä raivo vaan yltyi hänen ruveten homoksi minua haukkumaan.lähdin pois ja selitelköön käytöstään nyt vaimolleen ja miesystävälleni.
Appiukkoni komensi minut
17
350
Vastaukset
- Anonyymi
Eihän homoksi nimittäminen ole haukkumista. Se on ihan normaalia.
- Anonyymi
Miksi loukkasit appeasi, oisit tehnyt yhteistyötä.
- Anonyymi
Appiukko ei ymmärrä että olen yhden miehen mies.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Appiukko ei ymmärrä että olen yhden miehen mies.
Ei ennen ollut tuommoista ihan vätkylöitä on nyky miehet
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ennen ollut tuommoista ihan vätkylöitä on nyky miehet
Aivan, kyllä ennenaikaan pidettiin esim. kalareissuilla tai saunailloissa porukalla kivaa. Joten kirjoitusketjun aloittaja, älä pihtaa vaan ota appiukko mukaan teidän kahden paini-iltoihin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aivan, kyllä ennenaikaan pidettiin esim. kalareissuilla tai saunailloissa porukalla kivaa. Joten kirjoitusketjun aloittaja, älä pihtaa vaan ota appiukko mukaan teidän kahden paini-iltoihin.
Appiukolla on paljon kokemusta miesten välisestä herkkyydestä voi opettaa paljon nuoremmille
- Anonyymi
BMW
- Anonyymi
Taitaa olla ambulanssi paikka ja mielisairaalan ovi..osastolle Mars🤐
- Anonyymi
Appeni käyttäytyi minua kohtaan sopimattomasti, kun olin hänen luonaan. Hän yritti koskea minuun vastoin tahtoani. Tilanne oli erittäin epämiellyttävä, ja minun oli pakko poistua paikalta. Hänen käytöksensä oli uhkaavaa ja pelottavaa, ja hän antoi minulle jopa porttikiellon. En aio sietää tällaista kohtelua. Aion kertoa tapahtuneesta myös hänen vaimolleen ja miesystävälleni!
- Anonyymi00011
Miksi joillakin on hauskaa muttei minulla?
- Anonyymi00012
Rupea sinäkin työttömäksi alkoholiksi.
- Anonyymi00014
Anonyymi00012 kirjoitti:
Rupea sinäkin työttömäksi alkoholiksi.
Saanko minäkin ruveta työttömäksi alkoholiksi...? 🙋♂️
- Anonyymi00015
Anonyymi00014 kirjoitti:
Saanko minäkin ruveta työttömäksi alkoholiksi...? 🙋♂️
Saat, sitten kun käyt koulusi loppuun.
- Anonyymi00013
Minä olen vähän alkanut epäillä että onkohan se tuo minun appiukko håmå, kun sen pili maistuu packalle... 🤔
- Anonyymi00016
hmm, mielenkiintoinen kommentti, mille maistuu kakki. Onko se suolaista vai makeaa. En ole kuullut että joku olisi maistellut 🫣
- Anonyymi00017
Jos kaikissa medioissa lakkaamatta kuulutettaisiin ja todisteltaisiin tyytyväisillä käyttäjillä ja lääkäreiden suositteluilla että kakki on hyvää ja terveellistä ja pidentää ikää ja parantaa nivelterveyttä, niin melkoisen iso osa suomalaisista ainakin maistaisi kakkaa.
Vrt. Vitaepro...
- Anonyymi00018
En mie kun mie olen allerginen kakille, tulee näppyjä naamaan 🫣
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse934722Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1133902Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2043768Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.882169Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575751951Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.791328- 1311214
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1611183- 531085
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä30934