Olipa huonoa tekemistä molemmilta, odotus oli isompi vielä kun tietää että muiden edustus on Ö maajoukkue niin surkea on tulos. Ja mitä tulee judoon niin samaa sontaa vuodesta toiseen mutta eihän kyseisiltä pojilta voi muuta odottaa.
Vastaukset 12
- Anonyymi
Miten sun valmennettavat tai sinä on pärjännyt tällä tasolla? Ö-luokkaa vastaan.
- Anonyymi
Olipa p_s_aa judoa Nokian ja Keravan kavereilta, ei mitään kehitystä vuosiin!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olipa p_s_aa judoa Nokian ja Keravan kavereilta, ei mitään kehitystä vuosiin!
No ihan totta: Valtteri EM 5 ja Eetu U23 EM pronssi viime vuodelta. Ei totisesti vuosiin mitään kehitystä.
- Anonyymi
Eurooppa Cup, Eurooppa Cup, Eurooppa Cup!!!!
- Anonyymi
No niin oli surkea esitys taas molemmilta, uskon et sielt nuorista löytyy parempi potentiaali !
- Anonyymi
Nyt tarttis ottaa huilia ihan kunnolla, ei ulkomaan leirejä eikä kisoja. Liian kovaa tekemistä vuosi toisen perään.
Neljä vuotta seuraaviin kisoihin, johon varmaan tähdätään.
Nyt ei tule ees piteitä joten lepoa ja reilusti. - Anonyymi
Ei levolla menesty, töitä, töitä!
- Anonyymi
Korkki hommiin, niin tulosta tulee!
- Anonyymi
Korkki auki sanoi yksi urheilija.
- Anonyymi
onko joskus tullut !
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
onko joskus tullut !
Itseasiassa nyt juuri on tullut. Sekä aikuisissa että nuorissa. Suuta kiinni ja treeneihin niin tulee toivottavasti lisää.
- Anonyymi
ei noiden tekemisestä tule mitään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1102321Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???231024- 71912
- 103906
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha589861- 48845
- 82738
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31646- 69644