Uusi siniseni

Heippa uusi siniseni, aktivoitu
NumBall vantaa 63v.

8

280

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ja sodat jatkuu

    • Anonyymi

      Tämä uusi versio on puppemaisempi ja feminiimisempi, sellainen kehopositiivinen mekkotyttö, joka taistelutoveri Senssun kanssa kertoo Thaimaan ongelmista.

    • Anonyymi

      Meinaakko kerran vuoteen aktivoida uuden?

      -2161-

    • Anonyymi

      Moi Numba !

      Miksi uusi sininen, mitä vikaa tässä vanhassa oli, unohtuiko salasana?

      ***
      uusi profiili
      Vapaa kuvaus

      Insinööri esiupseeri, ilmavoimat jo eläkkeellä.

      ***

      02.02.2023 olet tuolla vanhalla siniselläsi vielä kirjoitellut, odotas... vain rapiat 15 viestiä, minkä jälkeen sitten luikkinut huutelemaan puskista.

      > (I) <

      • Anonyymi

        Mistä koet itse huutelevasi anonyymi?

        Entä se vuosilukunimimerkkinen?


      • Anonyymi

        Terve tuloa poju maanantaina kahville Kamppiin, jos uskallat ole kerrankin mies sanojesi takana.

        Ota roiskeläppäsi mukaan, jos pelottaa yksin tulla, otetaan sitten... räps räps ryhmäkuva, missä ollen kaikkien vaimot mukana.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mistä koet itse huutelevasi anonyymi?

        Entä se vuosilukunimimerkkinen?

        Simonako sinä huutelet, vaiko kuitenkin anona?

        -2161-


    • Anonyymi

      Pasasen täytyy olla tarkkana ettei unohdu Senssun nimimerkki päälle kun puhelee Pasasena. Meni jo tässäkin ketjussa roolit sekaisin. Pasanen kun sanoo ettei ole koskaan nimitellyt vaimoani, vaan ett se oli Senssu, mutta nyt sanoo Pasasena että "Ota roiskeläppäsi mukaan, jos pelottaa yksin tulla".
      Siellä on varmaan mielenkiintoinen tapaaminen, kun Pasanen jorisee yksinään, vaihtaa välillä kellohameen päälle, siirtyy toiselle puolelle pöytää, pölisee Senssuna vähän aikaa ja sitten muuntaa äänensä Pupeksi jolla on mollamaijat Kisu ja Misu mukana.
      Mieletön meettingi!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Henkirikos kiuruvedellä

      Poliisi tutkii maaliskuussa tapahtunutta 50 luvulla syntyneen kuolemaa henkirikoksena. Missä päin tälläinen sattunut
      Kiuruvesi
      153
      4637
    2. Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?

      Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi
      Maailman menoa
      199
      3989
    3. Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia

      "Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoaine­tuki­järjestelmän, kun energianhinnat nousi
      Maailman menoa
      34
      2709
    4. Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta

      🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs
      Maailman menoa
      10
      2492
    5. 100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman

      Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es
      Maailman menoa
      37
      2238
    6. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      14
      1825
    7. Läpäiseekö Martina Aitolehti Erikoisjoukot - kyllä vai ei?

      Martina Aitolehti on pärjännyt mainiosti Erikoisjoukoissa. Yrittäjä on mielipiteiltään napakka ja hän sivaltaakin koulut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      121
      1657
    8. Olen aika varma

      että meidän tiemme risteäminen oli ainutkertainen tapahtuma elämässäni. En tule koskaan kohtaamaan ketään muuta, joka sa
      Ikävä
      49
      1484
    9. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      34
      1375
    10. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      24
      1331
    Aihe