ei siinä, ei minua kiinnosta vaikka levitteletkin asioitani muutenkin mustamaalausmielessä. Saat nainen haukkua ihan niin paljon kuin sielu sietää.
Yrität ilmeisesti lavastaa
Anonyymi-ap
20469
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Ohi. En tekisi koskaan.
Enemmän sulla tapana.
Joo on kyllä melko ärsyttävää kun löytää somekeskusteluita täältä,veetuiluahan tuo on kuten naisilla tapana tehä tuttu tunne
Voi kamalaa jos somekeskusteluita löytyy.
Oo onnellinen ettei yksityiskeskusteluja.
Tarkoitin ihan yksityisiä messenger keskusteluita
Ei ne jää pelkästään somekeskusteluihin vaan ihan on työpuheluita ja yksityisviestejä myöten täällä. Ei missään mitään vikaa?
eiköhän nämä muut luo sitä lantaa ihan tarpeeks.. en jotenkin jaksa osallistua niihi kekkereihin
Eipä ole tapana puhua selän takana.
Lavastaa mihin?
Nyt vois ehkä olla hyvä keskustella asioista? Eikös vaan?
Mitä ihmettä on tapahtunut? Vaikka en olisi missään tekemisissä jonkun kanssa, ei tulisi edes mieleen tehdä mitään tuollaista. Aika surkea tilanne. Miten joku alentuisi sellaiseen.
Kuten sanottua, jutut täällä aikansa vellottuaan kääntyvät usein päinvastaisiksi. Harvoin kirjoittaja on yhtäkkiä massapostaaja, tai henkilö muka kirjoittelee palstalla vaikkei edes ole koskaan ollut paikalla, kiusatusta tulee kiusaaja, rekisteröimätön onkin ”multinikki” jne.
Uusi lypsäjä oon kohta tilalla. Hyvin koulutettu omin käsin. Saa paappa taas Kyytiä. Rahaa on meitä on paljon suomessa kun tarvitaan elättäjää. Tullaan ottamaan rahat takaisin mitä tilalliset sai.
Taitaa olla helppo nakki varsinkin nuorelle blondille
Voi, ei. Ei kai hän ajattele näin. En ikinä satuta sinua. Minä en siihen pysty enkä tahdo. Olen rakastunut.
Paras poistua palstalta, otan muuten pian kaiken negan itseeni.
Minä kaipaan kauniisti. Uskon, että tiedät sen. Jos jostain syystä olet saanut tällaisen käsityksen.
Jotain outoa on meneillään. Huomannut itsekin. Onko joku mustasukkainen tai muuten aggressiivinen. Ikävä juttu, mutta tuolla tyylillä menetetään luottamus toiseen. Se on sen hinta.
En lavasta ketään. Haluan vain olla ilman jatkuvaa hermostuneisuutta enkä ole meidän kahdenkeskisiä asioita levitellyt muille enkä levitä
Ei ku mulla on nää palkolliset lentävät apinat itkemässä pitkin pitäjää vaihtuvia juttuja
Niitä on niin helppo ohjailla kun sanoo, että jos käyttäydyt ku juorumumma oot kova jätkä
Joker se viä sinnittelee etsimässä uusia kuulijoita
Uhriutumalla luulisin