Oikeasti haluat minusta. En ymmärrä nyt ollenkaan.
Haluatko tutustua paremmin vai haluatko jotain jännitystä etsiä elämääsi.
Kummallinen olet.
Haluatko tutustua paremmin vai haluatko jotain jännitystä etsiä elämääsi.
Kummallinen olet.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 41
Vanhimmat
Etkai se ollut sinä äsken siellä?
😥
Ootellessa elelen...
Edelleen haluan tutustua sinuun 😊
Se sopii.
Mutta ei sopinut ennen? Oli sulle liian ärsyttävää "odotella" ?
😂😂😂😂
Haluan tutustua ja että rakastut. En kaipaa jännitystä enkä jännitteitä. Rentoa yhdessäoloa. Vastasin kuin hänelle.
Tutustuminen ei ole ongelma. Oletko varma että itse rakastut kun ei me edes tunneta.
Olen jo rakastunut. Sen verran tunnetaan jo.
Sitten et ole hän.
Työkaverille?
pelästyt ja pakenet jos kerron.. 😘❤️
No minkäslaista jännitystä olis tarjolla?
Itselle kyllä riittää ihan suht normaali oleminen ihmisen kanssa johon tunnen kiinnostusta.
Et ehkä ole hän, siksi en enempää kerro toiveistani ja ajatuksistani.
Vain aika näyttää tuleeko mitään tapahtumaan hänen kanssaan. En kiirehdi suotta. Annan kypsyä.
Leikki muuttui ihastukseksi. Ja olen itsekin järkyttynyt 🫠
En edes tunne sinua. Se on totuus. Paikkaat jotain tyhjyyttä ja rakkautta mitä tarvitsen. Siihen hetkeen kun sinuun ihastuin niin täydensit niitä ominaisuuksia mitä kaipasin ja muistan ajatelleeni vain että olet todella ihana.
Et sinä vain jännityksen tunnetta minulle edusta mutta sinä et ymmärrä maailmaani.
En oppinut tuntemaan hänen maailmaa ja en oikeastaan mitään muutakaan.
Miksi etsisin vain jännitystä kun en ole aviossa kään?
Ehkä nyt ensimmäiseksi haluan tietää kuka oot!
Minulla ei ainakaan ole ollut kanssasi yhtään mitään, kahden kanssa oli, molempien kanssa asiat selvitetty. Toisen kanssa voidaan tavata romanttisilla deiteillä toisen kanssa ystävänä, Muiden kanssa ei. Ja menisitte hoitoon nuo jotka kokee riippuvutta toisesta ihmisestä ja haluaa "syödä" jotakin ja on luvatta syönyt niin että kokee riippuvuusoireita. Teidän touhut on sairasta.
exä kysyi yhdestä naisesta miksi se ei voi siinä olla ja syädä ja hyötyä sinusta, siksi koska syö niin että tappaa kun "imee kuiviin" ja samaa tekeviä on ollut useita. Olette helvetin karseita.
Kannattaisi varmaan kysyä jossain muualla kuin täällä?
sen lisäksi ovat hirmuisen kateellisia ja saavat "raivon puuskia" jos saavat tietää että jotakin mitä heillä ei olla tai eivät saa. heillä on pakkomielle vainota ja seurata elämääsi ja eivät kestä jos jotakin on mitä itsellä ei.
sinun perässäsi on joku muu nainen, tai sitten joku on vaan riipuvainen sinusta, haluaa sinua, ei välttämättä seksuaalisesti vaan haluaa sinut.
ja nämä ihmiset ovat aikuisia, ei lapsia.
Annat minulle oikeasti mahdollisuuden niin annan sen myös sinulle. Voimme avata toisillemme maailmannäkemyksiämme, tutustua ja katsoa johtaako se mihinkään
Sitähän mä olen… ehkä haluan nähdä sinut, siis tietää, millainen olet.
Tule juttelemaan.
En voi.
Tai voin, miten sen nyt ottaa.
En mieti enää silleen etukäteen. Ehkä tavatan jossain jos niin on tarkoitus.
Haluan tottakai tutustua paremmin. En pidä jännityksestä. Pidän seesteisyydestä ja aitoudesta. Uskon, että näihin on hyvät mahdollisuudet...
Haluan hänet rakkaaksi miehekseni.
Loppuelämän mittaisen kumppanuuden ja rinnalla kulkijan, että en sen vähempää 🥰 Tosissani haluan sinut kokonaan ja kaikin tavoin, tiedän sen vaan jo nyt ❤️
Mukavia vastauksia tuli siitä ei kyllä päääse mihinkään.
Mutta en osaa hahmottaa sitä että voisiko hän olla joku näistä.
Ei tähän koskaan selvyyttä tule.
Selvyyden saa muttei palstalta. Vinkvink.
Haluan tutustua paremmin ja viettää aikaa kanssasi, jos et tajunnut minä ihastuin sinuun vain sinuun. Ihan hurveä ikävä. Välillä häiritsi se pitkän miehen tärkeily edessäni. Sinä olit se kenestä välitin ei se pitkä ihmeletti, joka oli kertonut sinulle että sukunimenne vastaa toisiaan. Minusta teissä ei ole juuri samaa. Sinä olet ihana, ja voisit olla minun jos haluat.
vihko tietää.
Menikö vihkoon?
no vttu meni:D
En vieläkään pääse yli siitä, mitä hän kirjoitti vihkoon silloin 🫣 sivusta
Millä tavoin kummallinen??