:'(

Tällä kertaa masentunut jäikin yksin eikä kukaan ollut pitämässä kiinni hellästi niin pettämätön ystävä löytyi veitsilaatikosta ja veri sai taas kerran toimia minun kyynelinäni :'/
1303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sinä olet upea nuori nainen ja arvokas sellaisena kuin olet.
Masennus vain kuiskaa valheitaan ja peittää auringon ja totuuden, onneksi lääketiede pystyy paljolti auttamaan ja terapia auttaa löytämään todellisuuden ja antaa rakennuspuita vahvistaa heikkoja kohtia suojauksessasi.
En voi tässä muuta kuin ottaa sinut syliäni vasten ja halata lujaa ja pitkään ja antaa sinun itkeä olkaani vasten.
Jos haluat yhteydenpitoa niin laita tähän ketjuun vastaus laitan sitten sinulle sähköpostia.
Lämmöllä; läheinen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nocturna kirjoitti:

Tällä kertaa masentunut jäikin yksin eikä kukaan ollut pitämässä kiinni hellästi niin pettämätön ystävä löytyi veitsilaatikosta ja veri sai taas kerran toimia minun kyynelinäni :'/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu