Haluatko että

Unohdan sinut kokonaan
20593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Jospa vihdoin sen tekisit

Äänestä

Tarkoitatko palstaa AP?

Äänestä
  • Ilman tunnisteita ei voi muuta odottaa.

    Äänestä

Kuka ja kenet? Eihän tuohon voi vastata. Kysy irl ni selviää.

Äänestä

Tutustutaan ensin ja punnitaan sen jälkeen näitä asioita, onko tässä järkeä vai ei? Haluaisin uskoa, että järkeä on, koska muuten en olisi edes kiinnostunut meistä yhdessä? 🙏

Äänestä

Ihan for real voisin olla sun kaveri kyl. Ei tarvii enempää ja ku sitä ei tiedä nouseeko täält enää. Ni älä ainaka mua oottele tms. unohda jos helpompi sul

Äänestä

En todellakaan, jos hän olisit ❤️

Äänestä

No jos nainen miettisi minua, niin olisi varmaan parempi unohtaa. Olen jotenkin henkisesti vammautunut nuorempana, enkä tunnu pystyvän kovin läheisiin ihmissuhteisiin. Haaveilen toki rakastettuna olemisesta ja rakastamisesta (itsekseni mietin, en käy täällä elättelemässä kenenkään toiveita), mutta en usko että toivun. Mieheltä.

Äänestä
  • Pyyteetön puhdas rakkaus voi parantaa syvimmätkin haavat. Nimimerkki "kokemusta on" T: M n

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Pyyteetön puhdas rakkaus voi parantaa syvimmätkin haavat. Nimimerkki "kokemusta on" T: M n

    Hyvä jos sinulle on käynyt noin.

    Äänestä

Ehkä se olisi hyvä niin sitten minäkin voisin unohtaa sinut kokonaan. Kun tilanne on vähän ns. auki, niin sinun kokonaan unohtaminen on aika vaikeaa.

Äänestä

En halua, jos olet se mies jonka tunnen oikeassa elämässä.

Äänestä
  • Ei kovinkaan hyvin, vähän vaan. Mutta hän tuntuu tosi tutulta jo.

    Äänestä

Joo.

Äänestä

Pysy poissa pysyvästi 🐏

Äänestä

Jos niin haluat. En halua painostaa tai manipuloida. Olla harmi tai kiusa.
Vaataan kuin hänelle

Äänestä

En en ja en!

Äänestä

Olet jo unohtanut.

Äänestä

Jokainen asia mitä mielessä ylläpidät on konkreettinen vain sinulle itsellesi. Kukaan muu ei halua, kuin asioita omasta näkökulmastaan. Välillä ne asiat kohtaavat hetkeksi, mutta silti haluamme jatkuvasti täysin eri asioita.

Äänestä

Taisit jo unohtaa tai ainakin yrittää unohtaa.
😔

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Unohdan sinut kokonaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu