Mitä ajattelet

Aina kun kohtaat hänet?
44841
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 44

Vanhimmat

Kenet?

Äänestä
  • No varmaan se joka kiinnostaa

    Äänestä

Näyttää taas hyvältä

Äänestä

Hitsi kun vois kertoa viimekertaisen, mut en kerro tänne, sanon vaan että olipas jännä tilanne

Äänestä
  • No kerro nyt? Näyttikö ryysyläiseltä?

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    No kerro nyt? Näyttikö ryysyläiseltä?

    Liikemieheltä

    Äänestä

En ole nähnyt kevään jälkeen joten meitä ei ollut tarkoitettu toisillemme.

Äänestä
  • Voi hyvänen aika. Eihän se tuosta ole kiinni. Sodatkin ovat erottaneet ihmisiä toisistaan vuosiksi ja siltikin päätyvät yhteen.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Voi hyvänen aika. Eihän se tuosta ole kiinni. Sodatkin ovat erottaneet ihmisiä toisistaan vuosiksi ja siltikin päätyvät yhteen.

    Ei se siitä ole kiinni vaan siitä että periaatteet menee tunteiden edelle ja siihen se loppui.

    Äänestä

Aika pysähtyy. Muu lakkaa olemasta. Olen tullut kotiin. Tunnut tutulta, oikealta. Sun kanssa on hyvä olla. En muuttaisi sinussa mitään. Sydän lähtee lentoon, samalla syvä rauhan tunne. Ymmärrät mua, olet osa minua.

Äänestä
  • No tuolta tuntuu, kiitos kun sanoitit.

    Äänestä

  • Hyvin sanottu, juuri näin ajattelen minäkin, ei voisi täydellisemmin kuvailla enää.

    Äänestä

Saisinpa hänet syliini, katsoisin hänen sieviin ruskeisiin silmänsä ja antaisin suukon poskelle.

Äänestä
  • Kuulosta kuumottavalta

    Äänestä

  • Rakas ❤️

    Äänestä

Tämä on itsensä kiusaamista

Äänestä
  • Kuulostat häneltä. 🤗

    Äänestä

Seksiä alitajuisesti siihen on kenenkään turha olettaa tapahtuvan pienintäkään muutosta suuntaan tai toiseen ja kaikki muu ei taas kuulu kenellekkään muulle jos en asiasta itse puhu jonkun kansa minun asiani kun ovat minun asioitani

Äänestä

Ei olla nähty kunnolla sitten viime syksyn, joten varmasti olisin iloinen ja yllättynyt jos hänet nuoren naisen kanssa kohtaisin.

Äänestä

Haluaisin häne märkää mutsipil***

Äänestä

Sitä samaa aina vaan... "Siinä hän on! ❤️ Käyttäydy normaalisti, hengitä, puhu, älä juokse karkuun, älä jää silmiin kiinni, älä hymyile, älä hipelöi hiuksiasi, varo koskemasta häntä..."

Äänestä
  • Varmaan naiselta 😏

    Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    Varmaan naiselta 😏

    No eiköhän. Moni mies jättää hiuksensa hipelöimättä.

    Äänestä

  • Anonyymi00030 kirjoitti:

    No eiköhän. Moni mies jättää hiuksensa hipelöimättä.

    Kyllä miehetkin hipelöi, olen nähnyt, läheltä.

    Äänestä

Yleensä työasioita. Jälkeenpäin unelmoin ja mietin että kuinka onnellinen tunne tuli kun edes pienen hetken sain olla tekemisissä.

Äänestä

Hänen jokainen ele piirtyy verkkokalvoille. Jälkeenpäin muistaa kaikki valokuvamaisesti.

Äänestä
  • Toivottavasti on hyvät eleet...🤔

    Äänestä

Kun nään mieheni? 😍niin multa menee aivot pois päältä mä leijun💖💕💖💕kaikki on hyvin kun hän on kotona tai mä hänen

Äänestä

en kerrosul

Äänestä

Blackout, täydellinen blackout ja höpisen mitä höpisen hänelle.
Jälkeenpäin päälimmäinen ajatus on: Ihana mies.

Äänestä

Paha menetys.

Äänestä
  • Nyt on paha

    Äänestä

Kaikenlaista, hänellä on kauniit kädet tai hän vaikuttaa mukavaluonteiselta.

Äänestä

Onko se hän 🤔😁 on, ei, on,ei, on, se täytyy olla kun tutun oloinen ja lämmin tunne täyttää sydämen 😍

Äänestä
  • minulle vai naiselle? 😉😆

    m38

    Äänestä

  • Anonyymi00039 kirjoitti:

    minulle vai naiselle? 😉😆

    m38

    naiselle tuo oli.

    Äänestä

  • Anonyymi00046 kirjoitti:

    naiselle tuo oli.

    Ok, toivottavasti saat hänet.

    Äänestä

Iih, ihanuus on tuolla/lähdössä /menossa.

Käynti kesti taas jonkun 2 min 30 sek tai siltä se tuntuu....

Äänestä

Asialinjalla mentiin. Joskus ajatus yritti harhailla ja tuli hellyyskohtaus ja teki mieli rutistaa häntä.

Äänestä

olinkin venannu sua

Äänestä

Mitäkö ajattelen. Voi taivas toi on kuuma. Ja niin hauska. Ja ammattitaitoinen. Ja kuuma. Kuuma. Mitätässäkeksisnopeestipitkittääkseen. Huhhuh.

Äänestä

no ihan aikuisten oikeesti ajattelen että mitä helevattua tämä myrkkykäärme täällä taas kerran pörrää

Äänestä
  • 😂😂😂😂😂

    Äänestä

En tiedä. En usko että enää ikinä kohtaan ja jos hän ei halua nähdä minua, kulkee ohi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Aina kun kohtaat hänet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu