Poika kadonnut Kokkolassa

Iltalehti kirjoittaa, että Kokkolassa on kadonnut tummaihoinen poika. Kelle kymmenen aikaan aamulla.
7384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Naapurissa kyläilemässä...

Äänestä
  • Eräs tuttuni kertoi, että hänen vaimonsa karkasi kotoa 14.8.2018, eikä kukaan tiedä missä hän asuu. Onko edes hengissä. Luulisi poliisin olevan kiinostunut selvittämään tilanne.

    Äänestä

Näin hänet Ylipäässä Halsualla juhannuksena tumman miehen kanssa.

Äänestä

Joo no voisko se olla vaikka kannuksesa?? tosin sieltä se varmaan haluaa nopesti pois vaikka kälviälle asti jopa on varmaan kälviäki parempi

Äänestä

Soittajasukua Hotakaiset ja seleväpäisiä mutta en ymmärrä miten tämä yksi lähti perholaisen mukaan joka tiejettiin lahajattomaksi joka alalla.

Äänestä

Ressu oli taas oikeassa. Poika oli kyläilemässä kevereitten luona...

Äänestä

Ressu on Kokkolan oma Aino Kassinen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Iltalehti kirjoittaa, että Kokkolassa on kadonnut tummaihoinen poika. Kelle kymmenen aikaan aamulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu