Mitäs ihme porukkaa Karvetissa oikein liikkuu? Mustalla autolla missä lukee Mortuary. kaksi mustiin haalareihin pukeutunutta miestä. Eivät varmasti ole hautauspalvelun listoilla.
Vastaukset 10
- Anonyymi
Ovat ruumishuoneen työntekjiöitä eli hakivat varmasti jostain talosta ruumiin.
- Anonyymi
Älä jauha paskaa. Tuollaiset tyypit ovat huijareita sillä ei niiden autossa lue Mortuary. Haloo me ollaan Suomessa.
- Anonyymi
Olen minäkin nähnyt Mortuary tekstillä varustetun auton Turussa joten tuskinpa siinä nyt mitään ihmeellistä on.
- Anonyymi
Eikös Mortuary ole Liettualainen hautaustoimisto?
- Anonyymi
Suomessa ei hautaustoimiston autoissa lue mitään Mortuarya vaan Vehanen.
- Anonyymi
Mikä ihme Vehanen? Perttala niissä lukee.
- Anonyymi
Mistä lie kysymys?
- Anonyymi
Epäilyttävää porukkaa tuollainen tosiaan on ja ei heitä ainakaan kannata sisälle asuntoon päästään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Epäilyttävää porukkaa tuollainen tosiaan on ja ei heitä ainakaan kannata sisälle asuntoon päästään.
Missä matu, siellä ongelma.
- Anonyymi
Ongelma on maahanmuuttajat, jotka ovat pääasiassa kaikki rikollisia. He ovat poistuneet edellisestä asuinpaikastaan, jotta eivät joudu vankilaan. Uudessa maassa ollaan jatkamassa rikollisuraa väärällä henkilöllisyydellä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1691049
- 60842
- 86800
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72737- 46673
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko77616- 62599
- 28575
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35575Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅46569