Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miestä haluaisin

Olen kokematon mutta haluaisin miestä olen 62v 179 88 terve ja luotettava paikka löytyy, vain vapaat miehet ei um
161170
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Mistä päin olet 62v mies olisi kiinnostunut myös kokematon

2Äänestä
  • Niuvanniemen suljetulla tietenkin vatipää

    Äänestä

  • Sää mää ja bää on nyt vatipäävittu buaahaa

    Äänestä

Heitä homo voltti ja pakene vuorille apinoita naimaan

Äänestä
  • Sää mää ja bää meidän oma pikku marakatti pus pus nus nus

    Äänestä

Itteensä kyllästyneitä vempuloita täällä kommentoi, hankkisivat elämän raukat, kukkahattu tätien korvarengas porukkaa joka ei tiedä todellisuudesta mitään, jos vielä rumasti sanon pilleristiä ovat

Äänestä
  • Sinähän sen tiedät spede Buaahaa

    Äänestä

Jos asiallinen mies hakee mies seuraa ei pitäisi kommentoida asiallista miestä, itsekkin haen kaveria kaikkeen kivaan miesten väliseen

2Äänestä

Miks ukm ei kelpaa?

1Äänestä
  • Tänne kelpaisi ukm hyvin ;)
    Hämeenlinna

    1Äänestä

  • kivamies95 kirjoitti:

    Tänne kelpaisi ukm hyvin ;)
    Hämeenlinna

    Vois kiinnostaa jollain kohtaa, mä kokematon mukava ukm, ootko bi tms?

    Äänestä

  • Osmo2020 kirjoitti:

    Vois kiinnostaa jollain kohtaa, mä kokematon mukava ukm, ootko bi tms?

    Olen vähän kokenut bi. Myös ukm ;)

    1Äänestä

  • kivamies95 kirjoitti:

    Olen vähän kokenut bi. Myös ukm ;)

    Kivamies, Mistä päin olet? Ite Pirkanmaalta. Voi laittaa viestiä myös 24treffit sivuilla t. Osmo2020

    Äänestä

  • Kelpaako jos puoliso tietää myös miehen touhuista.
    Ei ole kaappihomo

    1Äänestä

Ai sä ootki Hämeenlinnassa, onk sulla puuhapaikkaa? Voit myös txt nollaneljäneljä 9179580 t. Osmo2020

Äänestä

Mikähän siinä on ettei ukm kelpaa.Väliäkö sillä on,jos kalua saa.

M47v

2Äänestä

Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olen kokematon mutta haluaisin miestä olen 62v 179 88 terve ja luotettava paikka löytyy, vain vapaat miehet ei um

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu