Ennenvanhaan oli parempia Lervoilujakin

Anonyymi-ap

Kyrväslaihon Enska tuossa muisteli että olisi ollut jo 70-90 lukujen loppu sekä alkuvuosina napakkaa lervotarinaa suomi24 täynnänsä. LErvohan on siittä metka kaveri että tarinaa isketään niin sitte aina kun kossun loimotukselta ja läjätykseltä sekä kolitisen "merkitsemiseltä" keretään.

Mutta kaikkia ei Lervoilu huvita.....:

"Vittu nuo vammaiset lervo tarinat on täyttä paskaa. Voi vaan kuvitella miten joku vaippansa täyteen paskantanut kainuun takametsän peräkammarin mies nauraa näille niin että sperma lentää kullista."

LERVON ASIAT ON AINA TOSIA! KOITSPPAS KLUPU TIETÄÄ TÄMÄKIN!
KOLITSISSA ON PASKAA, EI LERVON ASIASSA! 😠

5

275

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      KAIKKI EIVÄT AIKOINAAN LERVON JUTUISTA TYKÄNNEET!
      Tarina vuodelta 1998... :

      "Sinä lervo pelle! Onko sinulla kaikka ihan mallillaan, kirjoittelet noita idioottimaisia Lervon aivopieruja tänne ammatti - ihmisten sivustoille usealla eri rekisteröimättömillä nimillä.
      Kirjoita sedälle yhteystiedot, niin hankitaan sinulle ammatti - apua, jotta saadan sinulle oikeanlainen lääkitys ja elämäsi pois sivuraiteilta.
      Jos vammasi on tullut sinulle syntymäsi jälkeen uskon ja toivon että löydämme sinulle avun, mutta jos vammasi on synnynnäinen yritämme etsiä sinulle kaltaistasi seuraa.
      Olen aidosti huolissani sinun pahoinvoinnistasi."

    • Anonyymi

      Liki neljäkymmentä - vuotisen ulkomaankuljettaja urani aikana en ole moiseen Lervo paskahousuun törmännyt, enkä ole yhtään juttua " rekkabaareissa " kuullut kyseisestä idiootista, taikka idioottimaisista kavereista.
      Aikalaisistani suurinosa on herrasmiehiä jotka osaavat käyttäytyä " ihmistenilmoilla " ja joilla on oikeita juttuja ja asioita pohdittavana ihan oikeasta elämästä ja rahdinajosta, ehkä sen vuoksi kun on eletty ja nähty ihanoikeaa elämää jossain muuallakin kun tuvan ja paskahuusin välillä.
      Tällaisena " vanhan - tien " kulkijana olen syvästi huolissani mielenterveydestäsi, ja toivoisin sinun pian löytävän apua ongelmiisi.

      • Anonyymi

        KUULE KUN KA LERVO PUHALTAA FÖIJAKKAA PUNTTIIN KOLMITOLPPA KANIKAN HYTÄSSÄ NIIN TUOLLAISET HÖPERÖT VANHANTIEN KULKIJAT ALKAVAT TUHERTAMAAN ITKUA SILKASTA KAUHUSTA JA KUNNIOITUKSESTA TODELLISTA RAHTI KELMIÄ KOHTAAN!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        KUULE KUN KA LERVO PUHALTAA FÖIJAKKAA PUNTTIIN KOLMITOLPPA KANIKAN HYTÄSSÄ NIIN TUOLLAISET HÖPERÖT VANHANTIEN KULKIJAT ALKAVAT TUHERTAMAAN ITKUA SILKASTA KAUHUSTA JA KUNNIOITUKSESTA TODELLISTA RAHTI KELMIÄ KOHTAAN!

        Kolmitolppa kaanialla LERVO ajaa norskeihin ja ruotseihin ja saksoihin kuormia. Ja yksillä persein. Latoviinalekasta hörppyä kaksin käsin niin kaania kulkee niim perkeleesti.


    • Anonyymi

      Lervo Duck river luuli olevansa seombupin mpaarilla kun oli kirjastossa. Nojaili tiskiin ja tilaili höyräriä ja puhui ruokottomia kassaneitille. Lopulta kirjastosta oli soitettu seolle että kuka on tämä otus, joka näyttää bulldogin ja villisian risteytykseltä?! Hakekaa pois, haisee paskalta, käpäilee nuorta kirjastovirkailijaa ja karjuu ällaaha.
      Tämä on tosi tarina.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      30
      4176
    2. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      134
      4017
    3. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      58
      3624
    4. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      22
      3463
    5. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      79
      3437
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      64
      3301
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      81
      2866
    8. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2795
    9. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      20
      2544
    10. Korjaamo suositus

      Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p
      Hyrynsalmi
      14
      2274
    Aihe