Me Naiset lehteen, kerro nyt taas salamarakastumisesta Aussi mieheen, niin kuin kävi Stefun ja Pikkaraisen kanssa, oliko taas naks vaan kun rakastuit.
Voisit myös kertoa, miksi piti häistä ilmoittaa vuotta ennen, niiden toteutumisesta, mikä ehkä ei toteudu, jos mies tulee järkiinsä.
Johan Eskon kaverit varoitti ennen häitä, että peruuta, häiden sijasta Esko pitikin erobileet, vaikka ne myöhemmin toteutuikin
Oli sekin suhde, pettämistä molemmin puolin ja 1-vuotiaan lapsen äiti muhinoi yhteisellä matkalla vieraan miehen kanssa, salamarakastui ja tuli reissusta kotiin päivää myöhemmin polvet mustelmilla.
Onnea Flavio valitsemallasi tiellä, varo naisesi salamarakastumista vaikka ystävääsi....
Voisit myös kertoa, miksi piti häistä ilmoittaa vuotta ennen, niiden toteutumisesta, mikä ehkä ei toteudu, jos mies tulee järkiinsä.
Johan Eskon kaverit varoitti ennen häitä, että peruuta, häiden sijasta Esko pitikin erobileet, vaikka ne myöhemmin toteutuikin
Oli sekin suhde, pettämistä molemmin puolin ja 1-vuotiaan lapsen äiti muhinoi yhteisellä matkalla vieraan miehen kanssa, salamarakastui ja tuli reissusta kotiin päivää myöhemmin polvet mustelmilla.
Onnea Flavio valitsemallasi tiellä, varo naisesi salamarakastumista vaikka ystävääsi....
Vastaukset 23
Vanhimmat
Tehty ilmoitus koska on mainittu yksityisen henkilön nimi aloitukseen.Ei siksi pidä jatkaa ketjua .
Ilmoituksesta tehty ilmoitus.
Ilmoitettu Eskolle. Häpeällistä.
Ei Esko eikä Pikkarainen ole yksityishenkilöitä???
Yksityishenkilöstä tehty yksityinen ilmoitus.
Mihin on unohtunut lakimies 😳
Kuluuhan se päivä näinkin, ilmoituksia tekemällä.
Huhujen mukaan Martinan seuraava kirja kertoo tämän tarinan.
Kirjan nimi on Raakkaus Austraaliassa.
Sinä kuulet ääniä ja näet näkyjä ja ehkä ne olisi sinun parempi pitää ainostaan omana tietoina nää höpinäsi .
Mihin ovat hävinneet Martinan " raakakku " ohjeet 🤭
Raakut on kylläkin suojeltu laji, ei niistä passaa tehdä kaakkuja.
Joo mutta menneinä vuosina Martinalla oli instassa " raakakku " ohje , nyt olisi sille tarvetta 😂
Do diin, Martta on osannut ärsyttää pastapirkkoja ja pascha lentää 🤣🤣
Tämä ”palstapirkoista” kirjoitteleva lienee Myö Eukkosten toimittelija itse. Harmittaako, että tuli käytyä yliopisto ja journalistin opinnot vain, että voi kirjoitella diipadaapaa julkkisten häilyvistä rakkauskuvioista?
Aloittaja raukka elelee koko ajan jossakin mennessä. Hyvin huomaa, että on todella vanha ihminen ja ei ihan ymmärrä tätä päivää!
Ketä ensinnäkään kiinnostaa 10-15 vuotta sitten tapahtuneet asiat, kun nykypäivää on tarkoitus elää!
Sinänsä mielenkiintoinen kommentti. Muistan lukeneeni montakin kommenttia, monista ketjusta, miten Martina aloitti mallintyöt 15 -vuotiaana, voitti jonkin missikisan, oli ratsastatallilla töissä jne jne. Ja nämä kaikki Martinan seuraajan kirjoituksia. Eleleekö Martinan seuraajat siis todella menneessä, tapahtumissa 27 vuoden takaa .
No tuossapa vasta kommentti, kun ei ihan näyttänyt ymmärtävän mitä 11:37 kommentilla tarkoitetaan. Kysymys on noista vanhoista Martinan miehistä, miksi niistä pitää jauhaa jatkuvasti. Ne on kaikki mennyttä aikaa, joka ei koskaan enää palaa!
Niinhän ne on Martinan mallivuodetkin taaksejäänyttä aikaa. Vai onko se valikoima, josta vanhoja saa muistella ja sitten taas ei saa 😀
Vauvalla kerrotaan että Öžnmam Êçnnãh (luottokirurgi) tuunaa Martinan poven vaateriin ennen häitä, jotta lehtikuvat ovat täydellisiä.
Vauvalla kerrotaan, että sinä olet sekaisin ja mt-ongelmainen.
14:33 meinasitko pallis laittaa uuteen uskoon, kun eivät muuten toimi, vai?
Martina menee menojaan ja kaksi hänen vainoajaan polkee vain paikallaan!
Martina junnaa paikoillaan. Samat jutut vuodesta toiseen.