vuokko...

omega90

lähetti yövuorosta minulle tekstarin ja pyysi tulemaan aamulla tuntia aiemmin töihin, että hänellä on mulle yllätys... menin työpaikalle sovitusti ja siellä Vuokko odotti ja aamutyöt oli tehtynä ja kaikki valmiina pientä sessiota varten.
Vuokko vei minut vierashuoneeseen ja lukitsi oven, riisui nopeasti vaatteensa ja pyysi minua ottamaan housut pois. Vuokko oli uskomattoman kiihottavan näköinen siinä alastomana ja niin kiihkoissaan, että kulli seisoi niin etten meinannut saada sitä housuista pois.
Vuokko otti kullin suuhunsa ja imeskeli ja nuoli sitä kunnes se paisui täyteen mittaan. Vuokko kumartui pöydän päälle ja paljasti täydellisen perseensä minulle: siinä se oli levällään, vielä käsillään levitti persettä ja tarjosi minulle näin täydellisen näkymän! En malttanu olla maistamatta tuota herkkua ja pyysinkin Vuokkoa kääntymään ja istumaan pöydän reunalle että pääsin kunnolla imeskelemään ja nuolemaan tuota ihanaa pillua! Siinä se pillu oli edessäni avoinna kuin kukka ja posliinina, ja maku oli aivan huumaava ja kullini sykki mielettömästi... mutta maltoin nuoleskella pillua vielä hetken kunnes Vuokko pyysi minua työntämään kullin sisään ja tein pyynnön mukaan!
Näkymä oli kuin unesta: mahtavan muodokas perse siinä edessäni ja kulli soutaa edestakaisin! Vuokko oli jo ollut orgasimin partaalla ja saikin melko nopeasti huippunsa ja pyysi minua lisäämään vauhtia ja ruiskivan mällini syvälle pilluunsa! Kun Vuokko vielä lisäksi otti pallit käsittelyyn ei montaa työntöä mennyt kun mälli lähti lentoon ja sekottui Vuokon mehuihin.
Työntelin vielä kankealla kullilla litisevässä pillussa ja ihailin sitä ja sitä liikettä. Vuokko otti vielä kullin suuhunsa ja imeskeli sen puhtaaksi mehuistaan ja spermasta ja luapsi että seuraava kerta tulee melko pian... Olipas siinä mukava työpäivän aloitus! Reipas kesälomittaja!

1

10621

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fghfd

      fhhfd

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      282
      2635
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      77
      2453
    3. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      55
      2205
    4. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      76
      1877
    5. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      122
      1639
    6. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      59
      1554
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      136
      1423
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      73
      1308
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      88
      1130
    10. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      76
      1099
    Aihe