Onko Kouvolassa ketään joka kannattaa tuota terrorijärjestöä.

Anonyymi-ap

Kyse siis noista elokapina kaheleista.

9

408

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Persuja taitaa vielä jokunen tollo kannattaa. Nehän ampuilevat baarien edustoilla. Terroristeja kaikki tyyni.

    • Anonyymi

      Eikö tuota hyvin sairasta porukkaa saada järjestykseen ja todelliseen vastuuseen rikoksistaan. On siinä vanhemmilta mennyt kasvatus pepulleen.

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000010723778.html

      Jos joku normaali kansalainen tekisi jatkuvasti samaa, niin varmasti tulisi kunnon tuomio. Muistan kun aikanaan näin videon kun joku paikallinen hörhö ilmoitti että Kouvolan Vihreät auttaa kaikin mahdollisin keinoin maassa olevia paperittomia maahan tunkeutujia. Sekään ei johtanut mihinkään kun ei ollut yleisesti vakavasti otettava henkilö kyseessä, mutta miten lie Vihreät toimi kun heidän edustaja kuitenkin julkisesti noin asian kertoi.

      Luulisi että tuo eduskuntatalon tuhoaminen jo viimein herättäisi mistä porukasta kyse.

    • Anonyymi

      Jokainen joka osallistuu tuon roskaväen tukemiseen. Nauratti kun uutisissa jotain tuon ituhippiterroristilauman ilmeisestikin pomoa haastateltiin niin puhui että m e i d ä n verorahoja käytetään päläpälä .. ei varmasti ole ikinä tehnyt päivääkään verollisia töitä vaan ainoastaan tukien varassa siipeillyt kuten nuo kaikki muutkin ituhipit.

    • Anonyymi

      Vihervasemmistossa kannattajia on.
      Ja tykkäähän Putinkin järjestöistä, tai henkilöistä jotka hyökkäävät länsimaisia instituutioita vastaan.
      Suomi on demokratiamittauksissa ollut kärkipäässä kaikissa ihmisille tärkeissä asioissa. Tämä ei tunnu Elokapinalle riittävän, vaan haluaisivat ehkä diktaattorin määräilemään asioistamme. Vai haluaisivatko katutason "demokratiaa" eli kuka huutaa kovimmin, niin se voittakoon.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Nyt menee puurot ja vellit sekasin. Äärioikeisto(ps) ja Putin veljeilevät keskenään. https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000010724820.html

      • Anonyymi

        En kannata perussuomalaisia enkä muitakaan Putinin kätyreitä.


    • Anonyymi

      Eiköhän sheikki kannata

    • Anonyymi

      Ei taida normaalien ihmisten joukosta löytyä kannatusta noille rikollisille.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1577
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      1532
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      10
      1108
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      911
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      884
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      765
    7. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      86
      620
    8. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      617
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      32
      597
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      556
    Aihe