Pitävätkö naiset pitkistä miehistä

198cm pitkä 120kg lihasta tumma 31-vuotias.
121889
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Toinen tykkää ja toinen ei...
Henk.koht. kyllä tykkään, kun en itsekkään mikään lyhykäinen ole.

Äänestä
  • Pituus ok mutta liian läski..

    Äänestä

  • Warma kirjoitti:

    Pituus ok mutta liian läski..

    Lihasta=)

    Äänestä

  • MiesHki kirjoitti:

    Lihasta=)

    Tuskin on kaikki lihasta. Et ole nääs ensimmäinen läski joka kuvittelee pienessä mielessään olevansa lihaksikas vaikka kaljamaha se roikkuu vyön päällä. Ja henk. koht. mua lihaksikkaat ei sytytä.. Oma kulta 186/80

    Äänestä

  • Warma kirjoitti:

    Tuskin on kaikki lihasta. Et ole nääs ensimmäinen läski joka kuvittelee pienessä mielessään olevansa lihaksikas vaikka kaljamaha se roikkuu vyön päällä. Ja henk. koht. mua lihaksikkaat ei sytytä.. Oma kulta 186/80

    Sulla taitaa olla ongelmia?

    Äänestä

  • Sarita kirjoitti:

    Sulla taitaa olla ongelmia?

    .. ole ongelmia.. Tiedän vaan monta tälläistä ns. lihaksikasta läskiä :D

    Äänestä

  • MiesHki kirjoitti:

    Lihasta=)

    todellinen nainen pitää tietysti kaikenlaisista miehistä. ei ulkonäkö merkkaa ihan kaikkea... aivot pitää löytyä myös!!! mut täähän on vaan minun mielipide.

    Äänestä

Ei se pelkkä pituus riitä. Pitää olla myös paalua.

Äänestä
  • melkein samat mitat kuin miesvainajallani, eli 189 / 78, hyvin pitkät, toimivat lihakset.

    Pitkä mies on upea, jos ei ole ylipainoa, silloin jokainen sentti on eduksi.

    Ehkäpä sinulla on suuremmat luut, sekin lisää painoa, voin kuvitella, että olet komea!

    Äänestä

Kyllä tykkää...aika namun kokoinen mies :) Vielä jos on jotain korvien välissäkin! Itse tämmöinen Justiina 183cm ja xxl.

Äänestä

Kyllä pitävät. Mutta sinulla on oltava myös
- rahaa!
- hieno auto!
- moottoripyörä!
- suuri SE!

Noilla nainen vietellään.

Äänestä

Miehen pitää olla vähintään 185 cm, jos katsoo noita seuranhaku-palstoja, niin kyllä sielläkin enimmäkseen haetaan yli 180 cm pitkiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MiesHki kirjoitti:

198cm pitkä 120kg lihasta tumma 31-vuotias.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu