Tuollainen meneillään. Kun siinä mainitaan olevan mahdollista voittaa lahjakortti, niin ei sitten liene ihan anonyymiä? Arvostelujen kohde saanee helposti tietää kuka häntä arvosteli?
Luottamuksellinen tyytyväisyyskysely?
15
471
Vastaukset
- Anonyymi
Hys hys hys! Ei sovi kritisoida ja puhua tai puuttua epäkohtiin! Palstafossiilit saavat siitä hepulin ja joutuvat vaihtamaan alinomaa ph- suojiaan!
Muutenhan yleensäottaen epäkohtien julkituominen ja niistä keskustelu on muualla jopa kehityksen edellytys jos ei avain@
Jk. Samaa kuin ap- toteaa kyselyn "arvontaan" osallistumiseen voittomielellä tarvitaan nimellään kirjoittaminen. Mutta jos siinä raadissa on yhä kaikkeen myös itteensä tyytyväiset fossukat ei kehitystä tarvita, ja jos heidät palkitaan vasikoinnistaan ja juoruiluistaan?
😆😅😂 - Anonyymi
Voithan sie vastata mut et osallistu arvontaan, näin myö tein. Anonyymeys säilyi.
- Anonyymi
Mutta siinä kyselyn jälkeen ei tullut mitään kysymystä, haluaako osallistua arvontaan.
Joten arvelen, että jollakin konstilla selvittävät, kuka mitkäkin vastaukset lähetti. Tai jos heittäytyvät kovin säästäväisiksi, niin mitään arvontaa ei järjestetä ollenkaan. 🤔 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mutta siinä kyselyn jälkeen ei tullut mitään kysymystä, haluaako osallistua arvontaan.
Joten arvelen, että jollakin konstilla selvittävät, kuka mitkäkin vastaukset lähetti. Tai jos heittäytyvät kovin säästäväisiksi, niin mitään arvontaa ei järjestetä ollenkaan. 🤔elä kirjoita nimmeesi vaan sipaset lähetä ruutua ja kas sinne se män.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
elä kirjoita nimmeesi vaan sipaset lähetä ruutua ja kas sinne se män.
Eikä tuossa kyselyssä ole mitään joka vaarantaisi vastaajaa, ihan huoletta voi vastata rehellisesti oman tunnon mukaan.
- Anonyymi
Sattuneista syistä johtuen olin pahalla päällä ja runosuoni pulppuili. Annoin palaa täysillä. Mutta sitähän saavat mitä tilaavat... 🤬
- Anonyymi
Sinä varmaan saat sen himoitun 100 egen lahjakortin. 🤣🤣🤣🤣🤣
- Anonyymi
Sana on vapaa!!! 😩🤪🤣
- Anonyymi
Tästä kyselystä en tiedä millätavoin on järjestetty, mutta muutoin ainakin Haso tallentaa sen sivuilla käyvien IP-osoitteet.
- Anonyymi
Höpön löpön luottamuksellinen kysely!
- Anonyymi
Huomaan ihan selkeitä merkkejä siitä, että tuon kyselyn luottamuksellisuus on heille tarkoittanut jotakin muuta kuin mitä se minulle merkitsee.
- Anonyymi
Ei ole missään kerrottu tuon tutkimuksen tuloksista. Eikä ole kerrottu, kuka sen lahjakortin voitti. Oliko mitään lahjakorttia olemassakaan.
- Anonyymi00014
Sentään tarjotaan joku mahdollisuus lahjakorttiin tms. Minulle tulee spämmiä henkilöstöfirmoista ja työpaikoista joihin en tullut valituksi ja perään tyytyväisyyskysely. Ei luvassa yhtään mitään, paitsi väitetysti hakuprosessin kehittämistä varten tjsp. Toisin sanoen minun pitäisi antaa ilmaiseksi lisäarvoa tuottavaa kehitysinformaatiota ja konsultointia josta en tule hyötymään mitään. Kuka idiootti näihin kyselyihin vastaa ja miksi. Johan on uskomatonta röyhkeyttä ja kuvittelua. Minun vastaukseni saa rahalla, voin laittaa laskun jonka voivat vähentää verotuksessa, jos nyt veroja edes maksavat. Onko mitään työtä edes tarjolla tai saako sitä kukaan, kunhan vaan kerätään dataa 100% kannattavuudella ja riskittömästi. Kusettajien, vedättäjien ja paskanjauhajajien tyyssija koko valtakunta.
- Anonyymi00015
Huvittaa tuo Hason mainos, jossa asumisoikeusasunnon väitetään olevan melkein oma. Mitähän se tarkoittaa, kun asukas ei omista asunnosta yhtään mitään, on maksanut vain oikeudesta asua.
- Anonyymi00016
Varmaan sitä jotta suurinosa asukkaista huolehtii asunnostaan ja elää kunnollisesti ei riko paikkoja. Näinhän omistusasunnoissakin eletään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2802141Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki131858Mistä löytää kadonnut motivaatio?
Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että1231549- 1361299
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?1371220- 85856
- 174806
Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...
Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä183800Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri
Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala432719- 52602