Tuollainen meneillään. Kun siinä mainitaan olevan mahdollista voittaa lahjakortti, niin ei sitten liene ihan anonyymiä? Arvostelujen kohde saanee helposti tietää kuka häntä arvosteli?
Vastaukset 15
- Anonyymi
Hys hys hys! Ei sovi kritisoida ja puhua tai puuttua epäkohtiin! Palstafossiilit saavat siitä hepulin ja joutuvat vaihtamaan alinomaa ph- suojiaan!
Muutenhan yleensäottaen epäkohtien julkituominen ja niistä keskustelu on muualla jopa kehityksen edellytys jos ei avain@
Jk. Samaa kuin ap- toteaa kyselyn "arvontaan" osallistumiseen voittomielellä tarvitaan nimellään kirjoittaminen. Mutta jos siinä raadissa on yhä kaikkeen myös itteensä tyytyväiset fossukat ei kehitystä tarvita, ja jos heidät palkitaan vasikoinnistaan ja juoruiluistaan?
😆😅😂 - Anonyymi
Voithan sie vastata mut et osallistu arvontaan, näin myö tein. Anonyymeys säilyi.
- Anonyymi
Mutta siinä kyselyn jälkeen ei tullut mitään kysymystä, haluaako osallistua arvontaan.
Joten arvelen, että jollakin konstilla selvittävät, kuka mitkäkin vastaukset lähetti. Tai jos heittäytyvät kovin säästäväisiksi, niin mitään arvontaa ei järjestetä ollenkaan. 🤔 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mutta siinä kyselyn jälkeen ei tullut mitään kysymystä, haluaako osallistua arvontaan.
Joten arvelen, että jollakin konstilla selvittävät, kuka mitkäkin vastaukset lähetti. Tai jos heittäytyvät kovin säästäväisiksi, niin mitään arvontaa ei järjestetä ollenkaan. 🤔elä kirjoita nimmeesi vaan sipaset lähetä ruutua ja kas sinne se män.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
elä kirjoita nimmeesi vaan sipaset lähetä ruutua ja kas sinne se män.
Eikä tuossa kyselyssä ole mitään joka vaarantaisi vastaajaa, ihan huoletta voi vastata rehellisesti oman tunnon mukaan.
- Anonyymi
Sattuneista syistä johtuen olin pahalla päällä ja runosuoni pulppuili. Annoin palaa täysillä. Mutta sitähän saavat mitä tilaavat... 🤬
- Anonyymi
Sinä varmaan saat sen himoitun 100 egen lahjakortin. 🤣🤣🤣🤣🤣
- Anonyymi
Sana on vapaa!!! 😩🤪🤣
- Anonyymi
Tästä kyselystä en tiedä millätavoin on järjestetty, mutta muutoin ainakin Haso tallentaa sen sivuilla käyvien IP-osoitteet.
- Anonyymi
Höpön löpön luottamuksellinen kysely!
- Anonyymi
Huomaan ihan selkeitä merkkejä siitä, että tuon kyselyn luottamuksellisuus on heille tarkoittanut jotakin muuta kuin mitä se minulle merkitsee.
- Anonyymi
Ei ole missään kerrottu tuon tutkimuksen tuloksista. Eikä ole kerrottu, kuka sen lahjakortin voitti. Oliko mitään lahjakorttia olemassakaan.
- Anonyymi00014
Sentään tarjotaan joku mahdollisuus lahjakorttiin tms. Minulle tulee spämmiä henkilöstöfirmoista ja työpaikoista joihin en tullut valituksi ja perään tyytyväisyyskysely. Ei luvassa yhtään mitään, paitsi väitetysti hakuprosessin kehittämistä varten tjsp. Toisin sanoen minun pitäisi antaa ilmaiseksi lisäarvoa tuottavaa kehitysinformaatiota ja konsultointia josta en tule hyötymään mitään. Kuka idiootti näihin kyselyihin vastaa ja miksi. Johan on uskomatonta röyhkeyttä ja kuvittelua. Minun vastaukseni saa rahalla, voin laittaa laskun jonka voivat vähentää verotuksessa, jos nyt veroja edes maksavat. Onko mitään työtä edes tarjolla tai saako sitä kukaan, kunhan vaan kerätään dataa 100% kannattavuudella ja riskittömästi. Kusettajien, vedättäjien ja paskanjauhajajien tyyssija koko valtakunta.
- Anonyymi00015
Huvittaa tuo Hason mainos, jossa asumisoikeusasunnon väitetään olevan melkein oma. Mitähän se tarkoittaa, kun asukas ei omista asunnosta yhtään mitään, on maksanut vain oikeudesta asua.
- Anonyymi00016
Varmaan sitä jotta suurinosa asukkaista huolehtii asunnostaan ja elää kunnollisesti ei riko paikkoja. Näinhän omistusasunnoissakin eletään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 541088
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust531006Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1131004Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,7904- 89826
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.4704Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista25655Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it190643- 73617
- 57603