Eurajokilaiset ovat ihan ihmeellisiä pököjä.
Eurajokelaiset
8
732
Vastaukset
- Anonyymi
Ei nyt kaikki ihan, kyllä luulen että tuo pököys ja uunous liittyy lähinnä niihin Eurajokeen liitettyihin Luvian kummajaisiin.
Ne on kyllä ihan oikeasti outoa sakkia, tuntuu jotenkin siltä, että kaikki on jotenkin sukua toisilleen, myös avioparit.
Ja homoja on kuulemma selkeesti enemmän, kuin normaaleissa kylissä.
Onko niiden vedessä jotain, mikä aiheuttaa noita sairauksia? - Anonyymi
Vedestä en niin tiedä. Muuten toi kyllä totta puolet kai. Ja ihan oikeasti
- Anonyymi
Sukulaisia naimalla on pyritty kasvattamaan omaisuutta ja pitämään maatilat, metsät ja kalastusalueet omassa hallinnassa. Luviallahan on näitä "eliitti sukuja"jotka pitävät itseään muita parempina, vaikka totuus on että suvun kesken tyhmyys vain tiivistyy.
- Anonyymi
Juu ja kaikki muutkin geeni mutaatiot ja epämuodostumat rehottaa, oudon näköistä porukkaa.
- Anonyymi
Konkurssit ja omaisuudet kiertåå suvulta suvulle.Metsät eivät kestneet pystyssä,mutta vaatrrissa.Tie nimistäkin jotakin ja netistä tietoja,kuka toinen toistaan....
- Anonyymi
Sähköisin kunta,mutta kaikilla ei sähköä.Pätkäsähköä silloin tällöin.39 sähkötöntä 88 maksimi.
- Anonyymi
Joka toista haukkuu, sen napa ja p***e paukkuu.
- Anonyymi
On vai ehkä johtuu susta!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 17113043
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1545458Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454830Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1493689Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392798Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1211979Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1131725Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3671655Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1081538Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361481