Pelkään, että joku heistä kiinnittää sinun huomion ja unohdat minut. Jos nyt en ole kuvitellut kaikkea.
Sulla on varmaan monia ihailijoita
17
527
Vastaukset
- Anonyymi
Ei kiinnitäisi. En välitä muista tippaakaan.
- Anonyymi
Sama juttu minulla. Muut ei vois vähempää kiinnostaa. Ap
- Anonyymi
Hulluja kaikki!
- Anonyymi
Ei ole ketään enkä muita huomaisi siinä mielessä kuin hänet.
Kun vaan hän huomaisi minut eikä unohtaisi.
Aloittaja pimitti sukupuolensa. Minä olen nainen.- Anonyymi
Minäkin olen nainen. Ap
- Anonyymi
Kuka olet?
Mies? Nainen? Jotain siltä väliltä?
En ole julkisuuden henkilö tai sellaisessa asemassa, että minua ihaillaan.
Miksi et osoita kiinnostustasi selvemmin?- Anonyymi
Et ehkäpä ole minun kaipauksen kohde... Ap
- Anonyymi
Ei ihan heti oo tapahtumassa mitään mihinkään suuntaan. Huomio on muualla, siis tarkoitan, että yhdessä ainoastaan.
- Anonyymi
Jos vaikka olisikin ihailijoita mut ei se mitään muuta. Haluan vain yhden naisen, joka on minusta oikeasti kiinnostunut ja minä hänestä.
- Anonyymi
Kävisipä niin
- Anonyymi
Olet oikeassa. Mulla alkaa mielenkiinto loppua sun suhteen. Olet kiukutteleva kakara. Ei kiinnosta sillai ne leikit enää. Etsin tasokkaampaa Miestä.
Naiselta 👑- Anonyymi
Ap on nainen, se lukee tuolla jo, sivusta.
- Anonyymi
Minä kiinnostuin vuosia sitten eräästä. En ole koskaan niin paljon kiinnostunut kenestäkään. Tämä on tosi.
- Anonyymi
Jos olisit eräs ihana nainen työpaikaltani niin ei pelkoa, en voi kiinnostua kenestäkään, liian ihastunut suhun olen. Etkä ole kuvitellut mitään, vaikka ymmärrän jos se siltä tuntuu. En ole osannut näyttää kiinnostustani tarpeeksi enkä edetä meidän suhteen. 😔
- Anonyymi
Miten olis doubIe penetration?
- Anonyymi
Kuinka huonoksi sinä kuvittelet minun itsetuntoni?
Luotan niin kauan kunnes enää en.
Tiedät itsekin, kuinka ihminen katkeroituu. Sehän paistaa sinuta kilometrin päähän.
Päätti sitten antaa oikein "isän kädestä".
Hyvä niin, koska eihän mulla oikeastaan edes ole isää. Anstaitsin varmaan kunnon opetuksen jostain. Hienoa, mutta se opetus meni väärään osoitteeseen.
Edelleen ne viestit on hänelle laitettu. Ei itse uskalla vastata, sille en voi mitään.
Haluan selvittää ainakin. Jos ei muuta niin sitten ei.
Lapsellista tämmönen palstasota. Kehtaat tuhlata aikaasi tän asian vatvomiseen, ja väität ettei kiinnosta ja voin kadota maailmasta?
Niimpäniin, sanon minä. 🙂 - Anonyymi
onko tanssityttöjä ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1316468Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie736402Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3786236Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3474026Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1532462Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.62379Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1311466- 141374
- 1931175
- 64990