Jedi Amiraalit ovat saapuneet!

Anonyymi-ap

<< Kehittynyt avaruusjärjestö "Universaali avaruusneuvosto" on ottanut yhteyttä George Kavassilakseen, hän väittää. Neuvosto on ollut ratkaisevassa asemassa kolmen Yhdysvaltain laivaston salaisen avaruusohjelman (SSP, secret space program) aluksen teknologisessa ja miehistön hengellisessä muutoksessa. Alukset lähtivät 1990-luvulla tähtienvälistä tutkimusta varten.

Lähes kolme vuosikymmentä kestäneen tehtävänsä aikana laivaston SSP-alukset ja kolme amiraalia tapasivat monia maan ulkopuolisia sivilisaatioita. Erittäin eettisen lähestymistapansa ansiosta he tapasivat samanhenkisiä ryhmiä, jotka esittelivät laivaston komentajat edistyneisiin teknologioihin ja filosofioihin. Tavattuaan Universaalin avaruusneuvoston, joka on yhteydessä galaktisiin ja intergalaktisiin olentoihin, SSP-laivaston miehistöt kävivät läpi radikaalin eettisen ja henkisen muutoksen. Amiraaleista ja heidän esikunnistaan​ ​tuli jedien kaltaisia ​​henkisiä sotureita.

Vuosikymmeniä kestäneen tutkimuksen, teknologisen kehityksen ja hengellisen muutoksen jälkeen jedi-amiraalit ovat palanneet aurinkokuntaamme. Universaali avaruusneuvosto on saapunut yhdessä heidän kanssaan. Jedi-amiraalit ovat nyt vuorovaikutuksessa muun Yhdysvaltain laivaston SSP:n (eli Solar Wardenin) kanssa, ja maailmanlaajuisesti sotilas- ja hallitusviranomaisten kanssa.

Kavassilakselle kerrottiin että hän palaisi pian aktiiviseen tehtäviin Yhdysvaltojen laivaston SSP:ssä ja työskentelisi suoraan jedi-amiraalien ja univrsaalin avaruusneuvoston kanssa tuodakseen maapallon ihmisille julki täydellisen paljastuksen UFO ja ET salailusta. >>

https://exopolitics.org/return-of-the-us-navy-ssps-jedi-admirals/

No jopas Michael Salla huimaa settiä välittää!

Minun mielestäni tilanne vaikuttaa siltä, kuin joku ET liittouma tai joku muu taho puskisi Sallan ja hänen tietolähteidensä kautta läpi jumalatonta isoa valetta.

2

235

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Lyhennä siitä pois ET liittouma tai joku muu taho ja olet oikeassa.

    • Anonyymi

      Luke ja prinsessa Leia viimein naimisiin?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      123
      8679
    2. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      673
      5184
    3. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      25
      3462
    4. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      36
      2394
    5. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      126
      1672
    6. 60
      1599
    7. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      182
      1436
    8. Nainen, ota nyt rauhallisesti

      Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä
      Ikävä
      138
      1377
    9. Ajattelen sinua kiitollisuudella

      Olet minulle jotain kaunista, jotain, joka tapahtui elämässäni. Et ole minulle pakkomielle enkä vaadi sinulta yhtään mi
      Ikävä
      60
      1129
    10. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      22
      1070
    Aihe