Jedi Amiraalit ovat saapuneet!

Anonyymi-ap

<< Kehittynyt avaruusjärjestö "Universaali avaruusneuvosto" on ottanut yhteyttä George Kavassilakseen, hän väittää. Neuvosto on ollut ratkaisevassa asemassa kolmen Yhdysvaltain laivaston salaisen avaruusohjelman (SSP, secret space program) aluksen teknologisessa ja miehistön hengellisessä muutoksessa. Alukset lähtivät 1990-luvulla tähtienvälistä tutkimusta varten.

Lähes kolme vuosikymmentä kestäneen tehtävänsä aikana laivaston SSP-alukset ja kolme amiraalia tapasivat monia maan ulkopuolisia sivilisaatioita. Erittäin eettisen lähestymistapansa ansiosta he tapasivat samanhenkisiä ryhmiä, jotka esittelivät laivaston komentajat edistyneisiin teknologioihin ja filosofioihin. Tavattuaan Universaalin avaruusneuvoston, joka on yhteydessä galaktisiin ja intergalaktisiin olentoihin, SSP-laivaston miehistöt kävivät läpi radikaalin eettisen ja henkisen muutoksen. Amiraaleista ja heidän esikunnistaan​ ​tuli jedien kaltaisia ​​henkisiä sotureita.

Vuosikymmeniä kestäneen tutkimuksen, teknologisen kehityksen ja hengellisen muutoksen jälkeen jedi-amiraalit ovat palanneet aurinkokuntaamme. Universaali avaruusneuvosto on saapunut yhdessä heidän kanssaan. Jedi-amiraalit ovat nyt vuorovaikutuksessa muun Yhdysvaltain laivaston SSP:n (eli Solar Wardenin) kanssa, ja maailmanlaajuisesti sotilas- ja hallitusviranomaisten kanssa.

Kavassilakselle kerrottiin että hän palaisi pian aktiiviseen tehtäviin Yhdysvaltojen laivaston SSP:ssä ja työskentelisi suoraan jedi-amiraalien ja univrsaalin avaruusneuvoston kanssa tuodakseen maapallon ihmisille julki täydellisen paljastuksen UFO ja ET salailusta. >>

https://exopolitics.org/return-of-the-us-navy-ssps-jedi-admirals/

No jopas Michael Salla huimaa settiä välittää!

Minun mielestäni tilanne vaikuttaa siltä, kuin joku ET liittouma tai joku muu taho puskisi Sallan ja hänen tietolähteidensä kautta läpi jumalatonta isoa valetta.

2

214

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Lyhennä siitä pois ET liittouma tai joku muu taho ja olet oikeassa.

    • Anonyymi

      Luke ja prinsessa Leia viimein naimisiin?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kotihoito suomussalmella

      Mitämieltä ootte suomussalmen kotihoidosta?
      Suomussalmi
      40
      5785
    2. Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan

      Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?
      Maailman menoa
      76
      5351
    3. Maataloustuet pois

      Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.
      Maailman menoa
      247
      5241
    4. Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?

      Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️
      Ikävä
      47
      4650
    5. Kohtalokas laukaus

      IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k
      Kajaani
      27
      4526
    6. Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä

      Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem
      Maailman menoa
      169
      3892
    7. Mitä juuri sinulle kuuluu?

      Tänään? Rehellisesti.
      Ikävä
      131
      3399
    8. Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes

      Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!
      Maailman menoa
      28
      3106
    9. Joulukinkku NYT

      Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.
      Maailman menoa
      23
      3095
    10. Sählyhallitus 2023-2025, mailat heiluvat, mutta pallo karkaa kulmaan

      Salibandy on organisoitua. Sähly on taas sitä, kun joku tuo mailat ja palloja on ehkä yksi. Sitä tämä hallituskin on: pe
      Maailman menoa
      4
      2441
    Aihe