A3 -98 ja ohjaustehostin

A3:n ohjaustehostin (?) on alkanut ääntää paikoillaan/hitaassa vauhdissa käännettäessä. Hydrauliikkanesteet näyttäisi ainakin olevan kunnossa. Mikähän tuossa voisi olla vikana?
3602
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kilometrejä takana

Äänestä
  • Reilut 120000km, vasta tehty huolto.

    Äänestä

  • romuko kirjoitti:

    Reilut 120000km, vasta tehty huolto.

    noilla kilometreillä pitäs pumppu olla rikki, jos ei sit oo jossain vaiheessa letku hajonnu ja pyöriny kuivana?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


romuko kirjoitti:

A3:n ohjaustehostin (?) on alkanut ääntää paikoillaan/hitaassa vauhdissa käännettäessä. Hydrauliikkanesteet näyttäisi ainakin olevan kunnossa. Mikähän tuossa voisi olla vikana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu