Muistatte varmasti kun he olivat yhdessä. Mitähän Yazka Love nyt tekee ? kuukle kuukle..
Maria Veitola ja Yazka Love
Anonyymi-ap
14344
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Juu, Maria veitola eli vuosia Lesbosuhteessa..
Moi Panu!
Niin teki, ja ei puhu asiasta. Tabu. #kuukle..
Ei kai vain Hörkkö ole tehnyt Seiskalle jotain juttua? Hörkön juttuihin ei ole uskomista.
Joskus oli sellainen tv-ohjelma jota juonsivat Enbuske, Veitola ja Salminen. Enbuske oli kiusannut Veitolaa eli työpaikkakiusaamista. Nyt Enbuske ja Hörkkö tekevät yhdessä podcastia ja Veitola ei ole päässyt vähällä.
Sillä on pitkä kieli joka yltää ihan vitun perälle.
Hörkkö väitti podcastissa että Veitola otti tuon asian esille että Enbuske oli kiusannut, siksi, että hän oli tehnyt Veitolasta ja Yazkasta tuollaisen vihjailevan jutun ja että Veitola teki sen kostoksi jutusta koska Hörköllä ja Enbuskella on podcast. Kostaakohan Hörkkö itse jutuissaan joillekin ihmisille, kun tuollainen kosto tuli mieleen?
He olivat kaunis pari. heh heh hee hah haa.
Tatuoi lähellä Marian kotia.
Onkohan kyseessä ibi loven isä vai äite
Jotenkin limanuljaskan oloinen tämä Yazka.🤢
Kaunis pari? Toinen oksettava nahkalesbo ja toinen ulkoavaruuden olio.
Jossain oli Yazkan haastattelu. Puhui tästä, että ysärillä pakotettiin tällaiseen heteromiehen muottiin, kun ei tuntenut oloaan naiseksi. Logiikka meni siis suunnilleen näin: jos et tunne olevasi nainen ja tunnet kuitenkin vetoa naisiin, olet siis hetero mies! Painostettiin vaihtamaan sukupuolta "oikeaan". Sittemmin jättänyt hoidot kesken ilmeisesti Yazkakin. Hyvä niin. Saisi loppua tämä sukupuolisekoilu.
Lazka on täysi persreikä venäjän kätyri nykyään.