Tämä on sinulle vaikka kaikki lukee

Vaikka kuinka olet viisas ja kaikin puolin velho, niin et tiedä tilanteestani.
Senkin takia menetät mielenkiinnon.
Eikä minua haittaa se, jos sitä ei ole oikeista syistä. Siksi aion olla vielä enemmän läsnä, jos et vaikuta siltä ette halua.
Sinulle jonka kanssa todistimme niitä jotka olivat löytäneet toisensa.
216926
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Yhteisiä tuttavia

Äänestä
  • Kiusa se on pienikin kiusa

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Kiusa se on pienikin kiusa

    Toki myös näin. Ihanan ramaiseva olo, kohta nukkumaan! 😊

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Toki myös näin. Ihanan ramaiseva olo, kohta nukkumaan! 😊

    Mulla vielä muutama tunti töitä

    Äänestä

Vedonlyönti kuka vedättää eniten

Äänestä
  • Mä osaan tarvittaessa tuonkin parhaiten

    Äänestä

Kesytä mieli. Hallitse sydän. Valjasta vartalo. Voita sielu.

Äänestä

Tiedän mistä elämä koostuu. On mystisiä tapoja joita noidutut eivät osaa selittää, ja muut pitävät käsittämättöminä. Jotkut vaarantavat henkensä valloittaakseen vuorenhuipun. Toiset pilaavat koko elämän yrittäessään voittaa sydämen, joka ei syki heille. Jotkut onnettaren lumoissa menettävät kaiken, ja toiset uhraavat liikaa unelmansa eteen, joka ei koskaan voi toteutua. Joillekin ainoa toivo onnesta on olla jossain muualla. Ja jotkut eivät löydä lepoa ennen kuin heistä on tullut voimakkaita. Intohimot vievät ihmistä. Joskus saattaen yhteenkin. Kuten todistettu on.

Äänestä
  • Faktahan on että ilman uhrauksia ei voi mitään saavuttaakaan pitää vaan tietää itse tarkkaan mistä on valmis uhraamaan

    Äänestä

Hauska viesti jollekin. Kyllä varmaan kaikki ovat loppujen lopuksi ihan tavallisia ihmisiä.

Äänestä

Hyvää illanjatkoa sinullekin.
ps.

Äänestä

Näinhän se on nähtävä. Hyviä unia sinullekin kun ehit goisivalmiuteen. Yksin tai mieluusti toista sukupuolta olevan kanssa.
Ite menen yksin punkkaani täkkien alle. En usko enää uuteen suhteeseen kun vaimo muutti pilven päälle jo vuosia sitten.
Toivon edes alkupuolen syksyn ja talvenkin olevan lauhan kuten nyt vielä on.
rappari rane.

Äänestä

Kirk hurrikaani tulee Suomeen. Aiotko paeta mun luo?

Äänestä

Jurriikaani lähestyy

Äänestä

Pelikaani lentää

Äänestä

En tiedä tilanteestasi, totta. Mutta sinä olet ainoa ihminen, joka voi sen asiantilan korjata. Jos menetän mielenkiintoni, menetän sen siksi, että koen, ettei sinua kiinnosta, koska et pyri saattamaan minua tilanteen tasalle vaan olet välinpitämätön suuntaani.

Äänestä

Mistä ihmeestä horiset? Miksi kuvittelet että + 5:ttä miljoonaa ihmistä kiinnostaa sun märinät asiasta, joka kuuluu sulle ja ilmeisesti jolle kulle muulle. Pistä kuule oikein vanhalla kunnon TEKSTIVIESTILLÄ asia KYSEISELLE henkilölle, kiitos. Tämä palstalaari on kyllä täysi friikkejä.

Äänestä

feikkivelhot pois palstalta. Do What Thou Wilt Shall Be The Whole Of The Law

Äänestä
  • Make america great again

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Make america great again

    Niin kauan teillä on turvattu lies kun on pystyssä yksikin mies

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vaikka kuinka olet viisas ja kaikin puolin velho, niin et tiedä tilanteestani.
Senkin takia menetät mielenkiinnon.
Eikä minua haittaa se, jos sitä ei ole oikeista syistä. Siksi aion olla vielä enemmän läsnä, jos et vaikuta siltä ette halua.
Sinulle jonka kanssa todistimme niitä jotka olivat löytäneet toisensa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu